تریلر فیلم Theater Camp در ژانر کمدی

تریلر فیلم Theater Camp

تریلر فیلم Theater Camp منتشر شد. کمپ تئاتر یک فیلم کمدی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی مالی گوردون و نیک لیبرمن در اولین کارگردانی خود، بر اساس فیلمنامه ای از گوردون، لیبرمن، بن پلات و نوح گالوین است. این فیلم که اقتباسی بلند از فیلم کوتاه 2020 به همین نام است، گروهی از بازیگران به رهبری گوردون، پلات، گالوین، جیمی تاترو، پتی هریسون، ناتان لی گراهام، آیو ادبیری، کارولین آرون و امی سداریس را به عهده دارد. ویل فرل به عنوان تهیه کننده زیر پرچم تولیدات گلوریا سانچز کار می کند.

Theatre Camp اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس 2023 در 21 ژانویه 2023 داشت و قرار است در 14 ژوئیه 2023 توسط Searchlight Pictures در ایالات متحده اکران شود.

 

داستان فیلم

با شروع دوباره تابستان، بچه‌ها از همه جا دور هم جمع می‌شوند تا در AdirondACTS شرکت کنند. یک کمپ تئاتر ناقص در شمال نیویورک که بهشتی برای نوازندگان نوازنده است. پس از اینکه بنیانگذار رام نشدنی آن جوآن به کما می‌رود. پسر نادان او تروی وظیفه دارد تا بهشت تسپین را در حال اجرا نگه دارد. با در پیش بودن ویرانی مالی، تروی باید با آموس، ربکا-دیان و گروه معلمان و دانش‌آموزان عجیب و غریب آن‌ها متحد شود تا قبل از بالا رفتن پرده در شب افتتاحیه، راه‌حلی بیابند.

تریلر فیلم Theater Camp :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =