دنباله Toy Story و Frozen و Zootopia ساخته خواهد شد!

پس از سال ها انتظار طرفداران ، باب ایگر رئیس دیزنی ساخت دنباله ی Toy Story و Frozen و Zootopia توسط دیزنی و پیکسار تایید کرد!

پس از سال ها انتظار طرفداران ، باب ایگر رئیس دیزنی اعلام کرد. دنباله Toy Story و Frozen و Zootopia ساخته خواهد شد!. ایگر در ادامه خبر ضرر و زیان دیزنی را اعلام کرد.

در ادامه به وضعیت ناخوش دیزنی کهباب ایگر اعلام کرد، میپردازیم.

Toy Story 5

Toy Story و Frozen و Zootopia

زمانی که دیزنی خبر دنباله Toy Story و Frozen و Zootopia ساخته خواهد شد. را اعلام کرد. ساخت داستان اسباب بازی 5 ها غیر قابل پیش بینی بود. چرا که سه سال پیش اعلام شده بود، قسمت چهارم آخرین انیمیشن این فرنچایز است بنابراین با توجه به پایان بندی آن اینگونه حدس زده میشد که فرنچایز کامل به پایان رسیده است.

ساخت قسمت جدید داستان اسباب بازی که از بهترین آثار تام هنکس است، این فرنچایز را 27 ساله میکند.

قسمت اول Toy Story محصول 1995 بیش از  394 میلیون دلار در جهان فروش داشت. فروش قسمت دوم بیش از 511 میلیون دلار بود. قسمت سوم و چهارم به ترتیب محصول2010 و 2019 هر دو بیش از یک میلیارد دلار فروش داشتند و موفق عمل کردند.

Frozen 3

دنباله Toy Story و Frozen و Zootopia ساخته خواهد شد

این فرنچایز موزیکال یکی از محبوب ترین و موفق ترین های استودیو دیزنی و پیکسار است. به طوری که قسمت اول با صداپیشگی در سال 2013 اکران شد و فروشی 1.282 میلیارد دلاری را تجربه کرد و شش سال بعد قسمت دوم 1.45 میلیارد دلاری.

Zootopia 2

دنباله Toy Story و Frozen و Zootopia ساخته خواهد شد

فسمت دوم زوتوپیا در حالی در حال توسعه است. اما هنوز کارگردان ندارد ، جیسون بیتمن، جنیفر گودمن ، شکیرا ، ادریس آلبا ، جی.کی سیمونز و کریستین بیل این انیمیشن سینمایی صدا پیشگی میکنند.

این عنوان در ژانر کمدی پلیسی سال 2016 اکران شد. و بیش از یک میلیارد دلار فروش داشت. موفقیت آن باعث ساخت اسپین آفی به اسم Zootopia+ شد.

حال بدِ دیزن

دنباله Toy Story و Frozen و Zootopia ساخته خواهد شد. خبر خوبی بود. با این حال باب ایگر رئیس جدید دیزنی خبر های دیگری نیز اعلام میکند.

دیزنی پلاس در سه ماه 2 میلیون کاربر از دست داد و بزودی 7000 کارمند این استودیو اخراج خواهند شد. همچنین استریم Hulu برای فروش گراشته خواهدشد، این خبر نشان میدهد حال و روز استودیو دیزنی خوب نیست و ساخت دنبال این فرنچایز ها در واقع برای پول است تا نقدینگی استودیو را بالا بکشد.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 18 =