رابطه پنهانی مونیکا بلوچی و تیم برتون لو رفت

رابطه پنهانی مونیکا بلوچی و تیم برتون

رابطه پنهانی مونیکا بلوچی و تیم برتون فاش شد. گفته می شود تیم برتون و مونیکا بلوچی با یکدیگر رابطه عاشقانه و پنهانی دارند. از مونیکا بلوچی و تیم برتون در حال راه رفتن دست به دست با هم عکس گرفته شده است که باعث ایجاد شایعاتی مبنی بر قرار گذاشتن آنها شده است. بازیگر ایتالیایی 58 ساله و فیلمساز آمریکایی 64 ساله پس از دیدن یکدیگر در جشنواره فیلم Lumiere در لیون در اکتبر گذشته، ظاهراً چهار ماه است که با هم زندگی می کنند.

این عکس‌ها که توسط روزنامه دیلی میل به دست آمده است. این زوج را نشان می‌دهد که دست در دست همدیگر راه می روند. و در روز ولنتاین همدیگر را می بوسند. آنها برای اولین بار 16 سال پیش ملاقات کردند. اما گزارش ها می گوید که آنها در فستیوال فرانسه سال گذشته دوباره با هم ارتباط برقرار کردند. جایی که بلوچی مهمان افتخاری بود و جایزه یک عمر دستاورد Lumiere را روی صحنه به برتون اهدا کرد.

رابطه پنهانی مونیکا بلوچی و تیم برتون

کارگردان ادوارد دست قیچی پس از دریافت این جایزه گفت: «در تمام زندگی ام هرگز به اندازه امشب عشق را احساس نکرده بودم.»

طبق اخبار هالیوود بلوچی و برتون در حال رفتن به بازتولید فیلم سینمایی فقید فرانسوی لوئیس لومیر در سال 1895، فیلم مستند صامت، دیده شدند.

طرفداران با ناباوری نسبت به این خبر واکنش نشان دادند و برخی در شبکه های اجتماعی تعجب خود را از این زوج احتمالی ابراز کردند.

یک نفر نوشته است: “تیم برتون با مونیکا بلوچی قرار می گذارد، چه خبر است؟” دیگری امید زیادی به زوج گزارش شده داشت و گفت: “مونیکا بلوچی و تیم برتون با هم قرار می گذارند و این فوق العاده است. در اینجا امیدواریم که آنها در صفحه نمایش نیز همکاری کنند. نتایج می تواند بسیار جالب باشد.”

رابطه پنهانی مونیکا بلوچی و تیم برتون

زندگی گذشته تیم برتون و مونیکا بلوچی

برتون قبلاً به مدت 13 سال با هلنا بونهام-کارتر، ستاره 55 ساله The Crown رابطه داشت تا اینکه در سال 2014 از هم جدا شدند. این زوج دو پسر به نام های بیلی 20 ساله و نیل 16 ساله دارند.

بلوچی پیش از این دو بار ازدواج کرده است. اولین ازدواج او که شش ماه به طول انجامید. با عکاس ایتالیایی کلودیا کارلوس باسو بود. او بعداً در سال 1999 با بازیگر فرانسوی وینسنت کسل ازدواج کرد و در سال 2013 طلاق گرفت. آنها دو دختر به نام‌های دوا و لئونی دارند.

منبع Dailymail

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 1 =