پوستر کاراکترهای Guardians of the Galaxy 3 منتشر شد

پوستر کاراکترهای Guardians of the Galaxy 3

به نزدیک شدن به زمان اکران پوستر کاراکترهای Guardians of the Galaxy 3 نیز منتشر شدند. این پوسترها برای شناخت بیشتر بازیگران اصلی منتشر می شود تا توسط آن بتوان جایگاه بازیگران را درک کرد. در گذشته بیشتر تریلرها در این زمینه کمک کننده بودند اما به تازگی انتشار پوسترهای کارکترهای اصلی فیلم نیز برای کمک به طرفداران وارد میدان شده اند.

این فیلم به نویسندگی و کارگردانی جیمز گان ساخته شده و در آن گروهی از بازیگران متشکل از کریس پرت، زوئی سالدانیا، دیو باتیستا، وین دیزل، بردلی کوپر، کارن گیلان، پام کلمنتیئف، الیزابت دبیکی، شان گان، سیلوستر استالونه، ویل پولتر، چوکودی ایووجی و ماریا باکالوا حضور دارند. در این فیلم، نگهبانان برای دفاع از جهان و محافظت یکی از خودشان دست به انجام مأموریتی می‌زنند. پیتر کویل (کریس پرت) که هنوز بابت از دست دادن گامورا در شوک است. باید نگهبانان کهکشان را در مأموریتی برای دفاع از کیهان و محافظت از یکی از خودشان جمع کند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 در تاریخ 5 می در سینماها نمایش داده می شود. انتظار می رود این فیلم فروش خوبی در باکس آفیس داشته باشد. باید تا زمان اکران منتظر ماند تا دید روند فروش به چه صورت است.

در ادامه می توانید کاراکترهای Guardians of the Galaxy 3 مشاهد نمایید:

پوستر کاراکترهای Guardians of the Galaxy 3 پوستر کاراکترهای Guardians of the Galaxy 3 پوستر کاراکترهای Guardians of the Galaxy 3 پوستر کاراکترهای Guardians of the Galaxy 3 پوستر کاراکترهای Guardians of the Galaxy 3 پوستر کاراکترهای Guardians of the Galaxy 3 پوستر کاراکترهای Guardians of the Galaxy 3 پوستر کاراکترهای Guardians of the Galaxy 3 پوستر کاراکترهای Guardians of the Galaxy 3

منبع Sneakpeek

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + چهارده =