تریلر مینی سریال Witcher: Blood Origin اسپین آف ویچر

Blood Origin

ویچر: منشأ خون (The Witcher: Blood Origin) یک مینی‌سریال فانتزی است که از مجموعه‌کتاب‌های ویچر اثر آندژی ساپکوفسکی اقتباس شده‌است. این مینی‌سریال پیش‌درآمد مجموعه تلویزیونی ویچر خواهد بود. داستان منشأ خون ۱۲۰۰ سال قبل از وقایع مجموعه تلویزیونی ویچر در جریان است. و خلق اولین ویچر را به تصویر می‌کشد. همچنین به تمدن باستانی الف‌ها قبل از مرگشان خواهد پرداخت. تاکنون دو فصل از سریال ویچر با بازی هنری کویل پخش شده است. فصل سوم نیز آخرین فصل حضور هنری در این سریال است. در فصل چهار لیام همسورث جایگزین هنری کویل خواهد شد.

 

داستان

«منشأ خون» در مورد یک جنگجوی کهنه‌کار به نام «ایلی» است که به موسیقی رو می‌آورد اما رؤیای زمین گذاشتن سلاح و نواختن موسیقی او نقش بر آب می‌شود. این پیش‌درآمد خاستگاه «ویچر» را توضیح می‌دهد و اینکه «اتصال دنیاها» چگونه ایجاد و سبب همزیستی انسان‌ها، الف‌ها و هیولاها شده است.

 

منشا خون

عبارت Blood Origin یا خاستگاه خون، قطعاً اشاره‌ای به Elder Blood می‌باشد. Elder Blood نسلی است کاراکتر سیری (Ciri) از آن نشأت گرفته و قابلیت‌های ویژه و بسیار خطرناک این کاراکتر نیز به مربوط به همین مورد می‌باشد.

نسل Elder Blood، در ابتدا قرار بوده که فقط محدود به الف‌ها باشد ولی بعدها با آغاز رابطه‌ای بین یک انسان و الفی سرگردان، این نسل شروع تازه‌ای را پیدا کرده است. با توجه به مربوط بودن عبارت Blood Origin به کاراکتر بسیار مهمی مانند سیری، بسیار جالب خواهد بود تا ببینیم که آیا سریال The Witcher: Blood Origin به نحوه پیدایش نسل این کاراکتر خواهد پرداخت یا خیر؟

تریلر مینی سریال Witcher: Blood Origin

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 15 =