زین مالک برای کمپین پایان دادن به گرسنگی کودکان مرچ میفروشد

زین مالک به دنبال مارکوس رشفورد همچنان در حال ادامه دادن کمپین پایان کودک گرسنگی در انگلستان است. در ادامه با مووی 21 همراه باشید…

خواننده ی سابق One Direction دو آیتم جدید از مرچ های این کمپین رو در سایتش رونمایی کرده که شامل یک تیشرت آستین کوتاه 45 دلاری و یک تیشرت آستین بلند 55 دلاری است.

100 درصد سود فروش این مرچ ها به کمپین “Feeding Britain” میرسه. بلوز های نیروی دریایی شامل امضای زین مالک و یک نوشته ی تلگنر آمیزه:” در سپتامبر 2022 سطح دغدغه ی غذا بین خانه هایی که کودک دارند تا %26 افزایش داشته که این رقم نمایانگر 4 میلیون کودک است.”


زین یک عکس از این مرچ ها با یک عکس قدیمی در 21 نوامبر منتشر کرد و هشتگ #غذای‌رایگان‌مدرسه پای آن زد.

پست ایسنتاگرامی زین برای مرچ های کمپین


این داستان بعد از نامه ایست که زین مالک شخصا به نخست وزیر انگلستان ریشی سوناک نوشت تا درخواست کنه منابع رو برای هر بچه ای که در انگلستان زندگی میکنه افزایش بده.

زین این نامه رو 8 نوامبر در اینستاگرامش پست کرد. زین اینکار رو برای “درخواست کمک از شماها برای اینکه مطمئن بشیم هیچ بچه ی فقیری یک وعده ی غذایی گرم و مغذی رو مخصوصا در مدرسه که ممکنه تنها غذای گرمی باشه که در طول روز میخورند از دست نمیده.”


نامه ی زین همچنین به احساس شرم و خجالتی که بسیاری از بچه ها به خاطر اینکه نمیتونن نهار بخرند حس میکنند هم اشاره کرد و گفت:

” من میدونم شرمندگی چه حسی داره، من وقتی توی برد فورد بزرگ میشدم تجربه اش کردم. من با غذای مجانی مدرسه زندگی میکردم. شخصا احساس ننگ و خجالتی که در مورد گرسنه موندن وجود داره رو تجربه کردم.”

مطالب مرتبط: 10 Lives انیمیشنی با صداپیشگی زین مالک
زین مالک همچنین نخست وزیر رو هم تشویق کرد که با بودجه ی عمومی غذای رایگان در این دوران سخت رو تا خانواده ها هم گسترش بده.
“هیچ پدر و مادری نباید تصمیمات سختی مثل اینکه غذا بخرن یا بخاری رو روشن کنند یا اینکه بدهکار بشند بگیره.”

پست اینستاگرام زین مالک در این رابطه


در حالیکه ی نامه ی زین داشت در سرتاسر دنیا مورد تشویق قرار میگرفت، بعضی ها براشون سوال پیش اومد که آیا صحبت کردن در فضای مجازی کافیه؟


حالا زین مالک یک قدم جلوتر رفته و از رسانه و پروفایلش برای منتشر کردن مرچ هایی استفاده کرده که هدفش تهیه ی غذای بیشتر و پایان دادن به این شرمندگی گرسنگی از فقره. در حالیکه که لباس ها به دلار قیمت خوردند چون زین در آمریکا زندگی میکنه ولی میشه در سراسر دنیا اون رو سفارش داد.

بر خلاف خواهش مالک از دولت، بودجه ی پاییز که 17 ام نوامبر اعلام شد نتونست غذای رایگان رو در مدرسه ها بیشتر کنه.

زمستان داره آغاز میشه و بسیاری از خانواده ها با مشکلات مالی دست و پنجه نرم میکنند، به نظر میرسه اینکه به سلبریتی هایی مثل زین مالک برای غذا رسوندن به بچه ها به جای دولت تکیه کنیم کافیه.

منبع: UK.Style.Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + یازده =