10 Lives انیمیشن جدید با صداپیشگی زین مالک

10 Lives

زین مالک خواننده، سیمون اشلی بازیگر و کمدین مو گیلیگان از جمله افرادی هستند که کار صداپیشگی در انیمیشن کمدی خانوادگی 10 Lives از را انجام می دهند. این کار به کارگردانی کریس جنکینز ساخته می شود. سوفی اوکوندو و دیلان لیولین دیگر بازیگران این فیلم هستند.

داستان انیمیشن

انیمیشن 10 Lives داستان گربه‌ای نازپرورده و خودخواه است که زندگی‌ و جان های خود را به راحتی از دست می دهد ( بر اسا افسانه هایی که می گیو گربه 9 جان دارد). پس از اینکه این گربه نهمین جان یا زندگی خود را از دست می دهد، التماس می کند که به او فرصتی دوباره داده شود. فرصتی برای نشان دادن اینکه می تواند از اشتباهات خود درس بگیرد. سرانجام آرزوی او برآورده می شود. اما همراه با شرط های خنده دار که موقعیت های طنز را برای انیمیشن فراهم می کند.

10 Lives

طبق اخبار سینما مووی 21 در این انیمیشن گیلیگان صداپیشگی بکت را بر عهده می گیرد. گربه نازپرورده ای که تنبل است و همیشه غذاهای خوب در اختیار او قرار داده شده است. تا اینکه مجبور می شود برای دست پیدا کردن به زندگی جدید التماس کند. اما نمی داند چه چیزهایی در انتظار اوست. اشلی صداپیشه رز، یک دانشجوی تحقیقاتی متعهد و پرشور است که قصد دارد زنبورهای جهان را نجات دهد. زین مالک صداپیشگی دو شخصیت به نام‌های کرک و کامرون را بر عهده دارد. برادران دوقلویی که دوست دارند سرسخت به نظر بیایند. اما در عمق وجودشان چیزی جز راضی کردن مادرشان نمی‌خواهند.

اوکوندو صدای گریس را اجرا می کند. او مسئول جان بخشیدن به بکت است. لیولین نقش لری دوست رز را دارد. استودیوی انیمیشن سازی L’Atelier Animation در مونترال ساخت این انیمیشن را بر عهده دارد.

منبع deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 13 =