فیلمبرداری فصل دوم Heartstopper رسما به پایان رسید

فیلمبرداری فصل دوم سریال پرمخاطب Heartstopper به پایان رسیده و به زودی برای پخش آماده میشود. نیک و چارلی به زودی برمیگردند! آخرین اخبار فیلم و سریال را از مووی 21 دنبال کنید…


Heartstopper، سریال محبوب queer رومانتیک شما آماده ست که دوباره راهش رو به صفحه ی نمایش باز کنه درحالیکه نتفلیکس رسما اعلام کرد فیلمبرداری فصل دوم این سریال به پایان رسیده.


Heartstopper که بعد از پخشش در آپریل 2022 فورا وارد چارت تاپ 10 شد رسما یک موفقیت سریع بود. موفقیتی که نظر مخاطبان و منتقدینش یکی بود. تعجب بر انگیز نیست که نتفلیکس انقدر سریع به دنبال ساخت ادامه ی سریالی رفته که میتونه تصویر جدید و بدون کلیشه ای از جامعه ی LGBTQ+ نشون بده.


نتفلیکس خبر رو از طریق اکانت توییترش اعلام کرد و نوشت:”این هم پایان فیلمبرداری فصل دوم Heartstopper” و همراه این خبر دو عکس هم پست کرد؛ یکی با خالق سریال Alice Oseman که در کنارش ستاره های اصلی سریال Kit Conner و Joe Locke هستند و دیگری یک عکس زوم شده از یک سفال رنگین کمانی در دست Oseman که که تصویر دو ستاره ی محبوب سریال را نشان میدهد.

روایت سریال:


فصل اول این سریال انگلیسی داستان یک درام در مورد بلوغ از رمان های یک و دو رو یه تصویر میکشه که داستان یک مدرسه ی روایت میکنه؛ نیک نلسون (کانر) که با تمایلات جنسی خودش سر و کله میزنه. دوست همکلاسی اش، چارلی اسپرینگ (لاک) که اخیرا کام اوت کرده و دوستی اونها آغاز میشه.

چارلی به زودی متوجه میشه که اون چیزی بیشتر از یک دوستی معمولی با نیک میخواد. فصل دوم هم با ادامه ی رمان پیش میره و قسمت سوم اون رو میسازه که نشون میده نیک احساسات چارلی رو متقابلا برمیگردونه و این شجاعت رو پیدا میکنه که به مادرش از تمایلات جنسی اش بگه و کام اوت کنه.

سریال همچنین یک اردوی مدرسه ای به پاریس رو نشون میده که پسرها باید تصمیم بگیرن که بهترین زمان برای به اشتراک گذاشتن رابطه ی عاشقانه شون با دوست هاشون رو پیدا کنند.

مطالب مرتبط: جو لاک به بازیگران اسپین آف WandaVision اضافه شد

کست جدید فصل دوم Heartstopper


نتفلیکس اعلام کرده که همه ی کست اصلی سریال برای فصل دوم برگشتن از جمله:

Yasmin Finney, William Gao, Corinna Brown, Kizzy Edgell, Sebastian Croft, Tobie Donovan, Rhea Norwood, و Jenny Walser.
سریال همچنین با پیش رفتن رابطه ی نیک و چارلی چهره های جدیدی هم اضافه میکنه. در اول فیلمبرداری پخش کننده های سریال اعلام کردن کست جدید شامل Jack Barton, Nima Taleghani که نقش یک معلم جدید رو بازی میکنه, Leila Khan, Ash Self و Bel Priestley.

مثل فصل یک، فصل دوم Heartstopper شامل هشت قسمته. فصل سوم سریال هم از الان سفارش داده شده که نشون میده سزیال احتمالا تمام رمان رو که شامل پنج کتاب میشه ادامه خواهد داد.


حالا که فیلمبرداری فصل دوم Heartstopper تموم شده طولی نمیکشه که نتفلیکس تاریخ پریمیر و تریلری برای سریال منتشر کنه.

منبع: Colider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 11 =