بازسازی Bride Of Frankenstein به کارگردانی مگی جیلنهال و بازی کریستین بیل

بازسازی Bride Of Frankenstein

بازسازی Bride Of Frankenstein به کارگردانی مگی جیلنهال و بازی کریستین بیل در راه است. این دو بازیگر پیش از این در فیلم شوالیه تاریکی با یکدیگر همکاری داشتند. توانایی های بازیگری بیل باعث می شود که او بتواند هر نقشی را در فیلم ایفا کند، چه دکتر فرانکنشتاین چه هیولای نمادین این فیلم.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 اولین کارگردانی موفق جیلنهال در فیلم The Lost Daughter توانایی او را در مدیریت داستان های بلندپروازانه و بازی های چشمگیر از بازیگران به نمایش می گذارد. بازسازی Bride Of Frankenstein به کارگردانی مگی جیلنهال می تواند عاشقان سینما و شوالیه تاریکی را به سمت خود جذب کند.

بازسازی Bride Of Frankenstein

فیلم اصلی Bride Of Frankenstein

فیلم اصلی عروس فرانکشتاین به کارگردانی جیمز ویل  در سال 1935 منتشر شد. این فیلم کلاسیک ترسناک که اولین بار توسط رمان مری شلی معرفی شد. عروس هیولا را روی پرده سینما با بازی السا لانچستر به تصویر کشید. ظاهر نمادین او از جمله موهای درهم پیچیده، لباس مجلسی سفید و بدن بانداژ شده او یک سبک خاص را به سینما آورد. تا به امروز، این شخصیت همچنان در اقتباس های رسانه ای مدرن مورد تجلیل قرار می گیرد.

طبق گزارش ها بازسازی Bride of Frankenstein برای نتفلیکس در حال توسعه است. مگی جیلنهال کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و کریستین بیل قرار است در این فیلم به ایفای نقش بپردازد. این فیلم اولین پروژه پس از بازی در فیلم شوالیه تاریکی کریستوفر نولان در سال 2008 است که این دو بازیگر را دوباره متحد می‌کند. همچنین قرار است در این پروژه، همسر جیلنهال پیتر سارسگارد نیز به ایفای نقش بپردازد. ظاهراً به دلیل اعتصابات بازیگران و نویسندگان، انتظار نمی رود تولید این فیلم تا اوایل سال 2024 آغاز شود.

بیل و جیلنهال در فیلم شوالیه تاریکی در نقش بروس وین و ریچل داوز یک زوج فوق‌العاده‌ را به نمایش گذاشتند. که بدون شک طرفداران این سری از فیلم همیشه آرزو داشتند دوباره این زوج را در کنار یکدیگر ببینند. البته جیلنهال در نقش کارگردان در این فیلم حضور دارد. این بازیگر نامزد اسکار در سال 2021 با فیلم The Lost Daughter اولین کارگردانی خود را تجربه کرد که نامزدی اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی را برای او به ارمغان آورد.

بازسازی Bride Of Frankenstein

نقش کریستین بیل در این فیلم

مشخص نیست که بیل در بازسازی عروس فرانکشتاین نقش چه کسی را بازی خواهد کرد. اگرچه با توجه به توانایی بازیگری او می توان گفت که هر نقشی را می تواند به تصویر بکشد. او می‌تواند نقش دکتر فرانکنشتاین را بازی کند و یا حتی در نقش هیولای نمادین او ظاهر شود. هر یک از این نقش ها چالش‌های متفاوتی را برای بازیگر برنده اسکار ارائه می‌کنند. البته بیل همیشه نقش های پر چالش را ایفا می کند. مانند فیلم ماشینیست که کاهش وزن زیادی را برای کاراکتر این فیلم متحمل شد.

از سوی دیگر، سارسگارد برای یک نقش مکمل مانند دکتر پرتوریوس مناسب تر به نظر می رسد. جیلنهال کارگردانی می کند. اما به عنوان یک بازیگر توانا، می تواند نقش عروس هیولا یا الیزابت فرانکنشتاین را نیز بازی کند. هنوز اطلاعات دقیقی از جزئیات کاراکترهای فیلم منتشر نشده است.

این در واقع دومین بازسازی فیلم فرانکنشتاین است که بعد از فیلم فرانکشتاین گیلرمو دل تورو برای بازیگران نتفلیکس، اندرو گارفیلد، اسکار آیزاک و میا گاث در اوایل سال جاری در حال توسعه است. هنرمندان بی‌شماری در طول سال‌ها سعی کرده اند این فیلم را بازسازی کنند. به نظر می‌رسد جیلنهال گزینه‌ای عالی برای بازسازی Bride of Frankenstein است. به خاطر همه چیزهایی که ترکیبی از وحشت، طنز، و احساسات، فیلم‌برداری و لباس و آرایش چشمگیر جیلنهال با The Lost Daughter نشان داد انتخاب خوبی برای ساخت این فیلم است. او می‌تواند از پس یک داستان جسورانه جاه‌طلبانه برآید و بازی‌های فوق‌العاده‌ای را از بازیگران به تصویر بکشد.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 10 =