جو لاک به بازیگران اسپین آف WandaVision اضافه شد

WandaVision

جو لاک ستاره «Heartstopper» در اسپین آف WandaVision  که سریال Agatha: Coven of Chaos نام دارد، برای دیزنی پلاس انتخاب شده است.

طبق اخبار تلویزیون مووی 21 لاک در سریال استودیو مارول به کاترین هان می‌پیوندد که در آن نقش آگاتا هارکنس را که در «واندا ویژن» بازی کرده بود. جزئیات دقیق داستان از جمله شخصیتی که لاک قرار است بازی کند مخفی نگه داشته شده است. اما کالفیلد فورد نیز قرار است در سریال جدید نقش Dottie از “WandaVision” را بازی کند.

همانطور که در گذشته اتفاق افتاده است. مارول استودیو در مورد پروژه هایی که در دست ساخت دارد اظهار نظر نمی کند. نمایندگان لاک از اظهار نظر خودداری کردند.

WandaVision

سریال Heartstopper

لاک اولین فیلمنامه تلویزیونی خود را در سریال نتفلیکس “Heartstopper” بر اساس رمان کمیک و گرافیکی به همین نام انجام داد. او در نقش چارلی اسپرینگ، یک نوجوان همجنس گرا بازی می کند که عاشق همکلاسی محبوبش با بازی کیت کانر می شود. این نمایش با نتفلیکس که مدت زیادی از اولین پخش آن نگذشته بود موفقیت بسیاری به دست آورد. سریال برای فصل‌های 2 و 3 تمدید شد. سپس لاک در ماه آگوست اولین تئاتر حرفه‌ای خود را با بازی در «محاکمات» از نویسنده دان کینگ و کارگردان ناتالی آبراهامی انجام داد.

Variety به طور انحصاری گزارش داد که “Coven of Chaos” از اکتبر 2021 در دست ساخت است و دیزنی رسماً این خبر را در نوامبر همان سال تأیید کرد. Jac Schaefer نویسنده و تهیه کننده اجرایی “WandaVision” در این نقش برای “Coven of Chaos” بازگشته است. یک اسپین آف با محوریت Vision با بازی پل بتانی نیز در دست ساخت است.

در “WandaVision” هان شروع به بازی در نقش اگنس همسایه فضول ویژن کرد. قبل از اینکه مشخص شود او در واقع آگاتا هارکنس یک جادوگر قدرتمند است. در کمیک‌های مارول و سریال، آگاتا نشان داده می‌شود که از محاکمه جادوگران جان سالم به در برده است و چیزی بیش از همتای واندا با نام Scarlet Witch است. زمانی که بینندگان آخرین بار او را در پایان «WandaVision» دیدند. واندا، آگاتا را در Westview با استفاده از قدرت‌هایش به دام می‌اندازد تا او را مجبور کند به شخصیت اگنس خود بازگردد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 5 =