جوان شدن تام هنکس و رابین رایت در فیلم Here با کمک هوش مصنوعی

تام هنکس و رابین رایت در فیلم Here

ممکن است تام هنکس و رابین رایت در فیلم Here به کارگردانی رابرت زمکیس با استفاده از هوش مصنوعی کمی جوان تر به نظر برسند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 این فیلم که پس از نزدیک به 30 سال همبازی‌های «فارست گامپ» را دوباره گرد هم می‌آورد. از فناوری جدید هوش مصنوعی استفاده کرده است. قرار است تام هنکس و رابین رایت در فیلم Here تغییراتی در چهره خود را تجربه کنند که که شامل تغییر در صورت ها و جوان شدن بازیگران توسط هوش مصنوعی است. این فناوری به بازیگران اجازه می دهد داستانی را روایت کنند که نسل‌های مختلفی را در بر می‌گیرد. این فیلم بر اساس رمان ریچارد مک‌گوایر در نیوانگلند اتفاق می‌افتد. داستان از یک محیوطه بیابان شروع می‌شود و ادامه آن به یک خانه ختم می‌شود.

Miramax تهیه کننده این فیلم است که پل بتانی و کلی ریلی در آن نقش آفرینی می کنند و توسط Sony Pictures توزیع می شود. قرار است استفاده از پیشرفت های فناوری و هوش مصنوعی با تولید «Here» آغاز شود.

تام هنکس و رابین رایت در فیلم Here

بیانیه زمکیس

زمکیس در بیانیه ای گفت: “من همیشه جذب فناوری هایی شده ام که به من کمک می کند یک داستان را تعریف کنم.” تام هنکس و رابین رایت در فیلم Here به نسخه‌های جوان‌تری از خودشان تبدیل می شوند. ابزارهای هوش مصنوعی متافیزیک دقیقاً این کار را انجام می دهند، به روش هایی که قبلا غیرممکن بود. Metaphysic نام فناوری است که به کمک آن می توان تغییراتی در چهره افراد ایجاد نمود.

متافیزیک برای اولین بار در سال 2022 در طول یک قسمت از “America’s Got Talent” که در آن آواتار فوتورئالیستی الویس روی صحنه شروع به خواندن کرد، به مخاطبان معرفی شد. این اجرا توجه خلاقان CAA و Miramax را به خود جلب کرد که احساس کردند این فناوری می تواند فرصت های جدیدی را در هالیوود ایجاد کند.

جوآنا پوپر، مدیر ارشد متاورس گفت: «متافیزیک پیشرفت خوبی در استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد محتوای واقعی با کیفیت در هالیوود محسوب می شود.» در CAA «هوش مصنوعی تأثیری دگرگون کننده بر تولید محتوا و مالکیت معنوی خواهد داشت. CAA همیشه در خط مقدم مرزهای فناوری جدید بوده است و ما از همکاری با Metaphysic برای ارائه هیجان‌انگیزترین فرصت‌ها برای مشتریان و صنعت هیجان‌زده هستیم.

تام هنکس و رابین رایت در فیلم Here

فناوری متافیزیک لایو

فناوری جدیدی که در «Here» به کار گرفته شده است متافیزیک لایو نام دارد. این ابزار بدون نیاز به کامپوزیت بیشتر یا کار VFX، تعویض‌های چهره واقعی و جلوه‌های پیری را در اجرای زنده ایجاد می‌کند. بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی «استریم محتوای فوتورئالیستی تولید شده توسط هوش مصنوعی که بر روی صحنه‌های دنیای واقعی تا حداکثر 30 فریم در ثانیه نقشه‌برداری می‌کند، یک پیشرفت چشمگیر در فناوری است که برای ایجاد تجربه‌های همه جانبه AR/VR، بازی و سرگرمی ضروری است. ”

کوین بیلی ناظر جلوه‌های بصری تولید در «Here» می‌گوید: «بازیگران حتی می‌توانند از این فناوری به‌عنوان «آینه جوانی» استفاده کنند. انتخاب‌های بازیگر را برای جوان‌ترشان در زمان واقعی آزمایش کنند. این حلقه استفاده از هوش مصنوعی در صنعت سینما بدون شک یک تحول عظیم را ایجاد خواهد کرد.» امیدوارم که متافیزیک بتواند قلمرو خود را در سینما و تلویزیون گسترش دهد.

توماس گراهام مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Metaphysic می گوید: «ابزارهای ما مقرون به صرفه، با کیفیت فیلم و مقیاس پذیر هستند. ما مجبور هستیم که نحوه تولید رسانه های بصری را دوباره از نو بررسی و پیاده سازی کنیم. متافیزیک با حمایت CAA و با کار بر روی پروژه‌هایی مانند «Here» قدرت تحول‌آفرین هوش مصنوعی را برای شکل‌دهی به آینده سرگرمی و در نهایت کمک به مردم برای ایجاد محتوای واقعی مبتنی بر هوش مصنوعی نشان می‌دهد تا به کمک آن بتوان محتوای قابل قبولی را ایجاد نمود.»

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 14 =