هنری کویل در فصل بعدی House of Dragon بازی خواهد کرد؟

شایعه ی حضور هنری کویل در House of Dragon این روزها خیلی داغ است. هنری کویل در مورد این شایعات و جدیدترین فیلمش Enola Holmes 2 صحبت میکند...

پاسخ هنری کویل به شایعات حضورش در House of Dragon
آیا قراره بازیگر سوپرمن رو در فصل دوم خاندان اژدها ببینیم؟ با مووی 21 همراه باشید…

در تازه ترین اخبار تلویزیون، در مورد جدیدترین بمب اچ بی او، House of Dragon که جای پای خودش رو از همون اولین پخش خودش اوایل امسال، وقتی ستاره های بزرگی حمایت شون رو در مورد سریال نشون دادن سفت کرد حالا پر از شایعه و گمانه زنی برای فصل بعدی این سریال آتشینه.

کیت هرینگتون، که در حال آماده سازی “Snow” (اسپین آف مخصوص کاراکتر خودش در Game of Thrones) هست گفت:”واقعا دارم از سریال لذت میبرم.” و اضافه کرد که سازندگان سریال “کار فوق العاده ای” انجام دادن.


اسمی که کسی فکرش رو نمیکرد کنار اسم House of Dragon برای فصل بعد بیاد هنری کویل، ستاره ی سوپرمن بود و اینکه آیا این بازیگر حاضره تا فصل بعد در این پروژه ی داغ و پر مخاطب حضور داشته باشه؟

سریال The Witcher جدید ترین سریال هنری کویل محسوب میشه

نظر خود هنری کویل در مورد حضورش در سریال


“فکر میکنم باحال باشه که تو وستروس باشم، واقعا اینطوری فکر میکنم. ولی فکر نمیکنم اونجا جایی برای من باشه”
هنری کویل هنگام پروموت های جدیدترین فیلمش “Enola Holmes 2” پاسخ داد. میتونید تریلر فیلم Enola Holmes 2 را از اینجا ببینید

فیلم Enola Holmes 2 با بازی هنری کویل ماه اکتبر منتشر شد

آیا ما اون رو در فصل دوم سریال که 2024 پخش میشه میبینیم؟ طرفدارها صریحا به HBO اعلام کردن که دوست دارن این اتفاق بیوفته.


ابر قهرمان دیگه ای که به غیر از سوپرمن اسمش برای فصل بعدی House of Dragon آورده شده


به علاوه ی هنری کویل، که با بیشتر با نقش های سوپرمن و گرالت از ریویا (The Witcher) اون رو میشناسیم، ستاره ی دیگه ای که ممکنه برای بازی در فصل بعدی House of dragon وسوسه بشه الیزابت اولسن ئه.

واندا یکی از قدرتمند ترین کاراکتر های ماروله که سریال خودش رو هم داره

ستاره ی “واندا ویژن” که بیشتر برای نقشش در دنیای مارول به اسم واندا ماکسیموف شناخته شده، در ذهن طرفدارها بوده و اینکه اگر اون در فصل بعد حضور داشته باشه آینده اش به عنوان یک تارگریانی قابل توجه خواهد بود، گرچه که قراردش در این مورد تائید یا تکذیب نشده. واکنش الیزابت اولسن به شایعات حضورش در House of Dragon رو از اینجا بخونید.

سال آینده که فیلمبرداری فصل جدید سریال آغاز بشه متوجه میشیم که این دو ستاره ی بزرگ به سریال ملحق میشند یا نه.

منبع: Marca

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =