هنری کویل در راه پیوستن به House of the Dragon؟

هنری کویل

هنری کویل با بازی در نقش Geralt of Rivia در سریال ماوراء الطبیعه ویچرتوانست طرفداران بسیاری را به دست آورد.

گرالت از ریویا یک شکارچی هیولا است. او به هر قیمتی برای رسیدن به هدف و خواسته های خود پیش می رود. در ابتدا کارگردانان برای انتخاب بازیگر در مورد هنری کویل بسیار شک داشتند. با این حال، این بازیگر هالیوودی طرفداران را شگفت زده کرد زیرا او کاملاً از نظر روانی و جسمی برای این نقش آماده بود. هنری با بدن عضلانی و موهای نقره ای و اراده پولادین بهترین انتخاب برای این نقش بود.

بخشی از بینندگان نتفلیکس معتقدند که هنری کاویل برای بازی در نقش دیمون تارگرین در خاندان اژدها مناسب است. طرفداران متوجه شباهت اصلی بین شخصیت هنری کاویل از ویچر و تارگرین ها از دنیای فانتزی جورج آر آر مارتین شدند.

یکی از طرفداران توییتی در فضای مجازی منتشر کرده  که در آن گرالت ریویا را در خاندان اژدها در نقش شاهزاده دیمون تارگرین تصور کرده است. طرفداران دو شخصیت کاملاً متفاوت و در عین حال قدرتمند را به دلیل موهای نقره ای براقشان با یکدیگر شبیه دانسته است.

هنری کویل

خلاصه ای از The Witcher و House of the Dragon

The Witcher و The House of the Dragon بر اساس مضامین مشابهی ساخته شده اند. سریال تلویزیونی هنری کویل در مورد یک شکارچی هیولا در دنیایی است که در آن مردم از نظر شرارت حتی از هیولاها نیز پیشی گرفته اند.

از سوی دیگر، House of the Dragon پیش درآمدی بر یکی از موفق ترین سریال های تمام دوران یعنی بازی تاج و تخت است. داستان این سریال 200 سال قبل از GOT می گذرد و بر روی سلسله تارگرین و سقوط آن تمرکز دارد.

همه می‌گویند، هنری کویل گزینه خوبی برای حضور در خانه اژدها به نظر می‌رسد. با توجه به موضوع سریال، هنری ممکن است برای سریال خاندان اژدها مناسب باشد. پیش از این نیز شایعه اضافه شدن الیزابت اولسن به لیست بازیگران فصل دو خاندان اژدها مطرح شده بود. حال باید دید در نهایت اوضاع به چه صورت خواهد شد.

منبع Netflixjunkie

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 4 =