اولین سخنرانی ویل اسمیت بعد از حادثه اسکار 2022

اولین سخنرانی ویل اسمیت

اولین سخنرانی ویل اسمیت بعد از حادثه اسکار 2022 روز چهارشنبه در مراسم اهدای جوایز انجام شد.

اسمیت جایزه بیکن را در مراسم جوایز انجمن منتقدان فیلم آفریقایی آمریکایی در روز چهارشنبه در بورلی ویلشر دریافت کرد. Charmaine Bingwa همبازی او در فیلم Emancipation و گیل ال رابرتسون، یکی از بنیانگذاران AAFCA اسمیت و آنتوان فوکوا، کارگردان فیلم را معرفی کردند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 پس از سخنرانی کوتاه فوکوا، اسمیت روی صحنه رفت. اسمیت گفت Emancipation برای او بسیار مهم است و از مردم و شرکت هایی که از ساخت آن حمایت کردند تشکر کرد.

ویل گفت: “می خواهم از گیل و AAFCA تشکر کنم. من می خواهم از همه شما در این اتاق تشکر کنم. من می خواهم از اپل تشکر کنم. زیرا برای تایمن بودجه خیلی کمک کرد. اپل هیچ‌وقت دست از تلاش برنداشت. «این اولین باری بود که از یک استودیو می شنیدم که داستان مهمتر از هزینه انجام آن است.»

اولین سخنرانی ویل اسمیت

قبل از سخنرانی، اسمیت در حاشیه با ددلاین ملاقات کرد و گفت که از بازگشتش به صحنه بسیار خوشحال است. اسمیت در حال کار بر روی نسخه چهارم مجموعه فیلم پسران بد خود است. او آن را مانند عضوی از یک خانواده خواند و گفت که هرگز چهارمین فیلم در یک مجموعه را نساخته است.

اسمیت گفت: «این درست مثل برگشتن به خانه است و حال و هوای متفاوتی دارد. من خیلی خوشحالم که با همان افرادی که در گذشته کار می کردیم دوباره به صحنه فیلمبرداری برگشتم.»

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 20 =