تریلر فیلم Sound of Freedom داستان قاچاق کودکان

تریلر فیلم Sound of Freedom

تریلر فیلم Sound of Freedom منتشر شد. صدای آزادی یک فیلم اکشن درام آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی الخاندرو مونته‌ورده است. جیم کاویزل، میرا سوروینو و بیل کمپ بازیگران این فیلم هستند. کاویزل نقش تیم بالارد، یک فعال قاچاق انسان و بنیانگذار سازمان عملیات زیرزمینی راه آهن را بازی می کند.

Sound of Freedom قرار است در 4 ژوئیه 2023 در ایالات متحده منتشر شود. جیم کاویزل گفته است که این دومین فیلم مهمی است که او تا به حال ساخته است.او آن را پشت سر نقش خود به عنوان عیسی مسیح در مصائب مسیح در سال 2004 قرار می دهد. در 30 مارس 2023 گزارش شد که استودیوی انجل حقوق توزیع فیلم را در سرتاسر جهان، با برنامه ریزی برای اکران در نیمه دوم سال 2023 به دست آورده است.

فیلمبرداری اصلی در تابستان 2018 آغاز شد. در حالی که برخی از Sound of Freedom در ایالات متحده (Calexico، کالیفرنیا) فیلمبرداری شد. بیشتر فیلم در Cartagena، کلمبیا فیلمبرداری شد.

 

داستان فیلم

تیم بالارد یک عامل سابق کار خود را به عنوان یک مامور ویژه با تحقیقات امنیت داخلی (HSI) رها می کند تا به یک مراقب تبدیل شود و یک ماموریت خطرناک را برای نجات کودکان از دست کارتل ها و قاچاقچیان انسان در آمریکای لاتین آغاز می کند.

این فیلم نگاهی به قاچاق کودکان در کشورهای آمریکای لاتین، به ویژه مکزیک و کلمبیا دارد.

تریلر فیلم Sound of Freedom:

آخرین مطالب

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =