تیم برتون و مونیکا بلوچی برای اولین بار در فستیوال رم ۲۰۲۳ به عنوان زوج حاضر شدند

تیم برتون و مونیکا بلوچی

تیم برتون و مونیکا بلوچی به صورت رسمی با یکدیگر در فرش قرمز دیده شدند! روز پنجشنبه این کارگردان و بازیگر اولین حضور خود را به عنوان یک زوج در Diabolik Chi Sei انجام دادند. اولین نمایش در هجدهمین جشنواره فیلم رم، که در Auditorium Parco Della Musica در پایتخت ایتالیا برگزار شد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 برتون 65 ساله کت و شلوار پیراهن، کراوات و کفش مشکی به تن داشت. در حالی که بلوچی 59 ساله یک لباس مجلسی به رنگ خاکستری تیره انتخاب کرد.  این زوج در حالی که برای یکی از نماهای فرش قرمز دست یکدیگر را گرفته بودند. مقابل دوربین ژست گرفتند.

بلوچی پس از ماه ها شایعه برای اولین بار در مورد رابطه عاشقانه خود در ژوئن صحبت کرد. او این خبر را تایید کرد و عشق خود را به فیلمساز و اینکه چقدر از ملاقات با او “خوشحال” است فاش کرد.

مونیکا گفت: “آنچه می توانم بگویم . این است که خوشحالم که اول از همه با این مرد آشنا شدم.” “این یکی از آن برخوردهایی است که به ندرت در زندگی اتفاق می افتد . من آن مرد را می شناسم. او را دوست دارم. و اکنون قرار است با این کارگردان ملاقات کنم. ماجراجویی دیگری آغاز می شود.”

آشنایی این زوج

این زوج در آن زمان روی Beetlejuice 2 در لندن با هم کار می کردند و برتون کارگردانی فیلم موردانتظار فیلم ترسناک-کمدی بود.

بلوچی گفت: من تیم را دوست دارم. و من برای تیم برتون احترام زیادی قائلم. او اضافه کرد: “من عاشق این دنیای رویایی هستم که در آن هیولاها مهربان هستند. مانند اینکه ما می توانیم جنبه های تاریک خود را به چیزی روشن و بخشنده تبدیل کنیم.”

تیم برتون و مونیکا بلوچی در ماه فوریه در مادرید با یکدیگر دیده شدند. آنها همچنین در جشنواره فیلم لومیر در لیون فرانسه در اکتبر 2022 با هم ظاهر شدند. زمانی که بلوچی جایزه لومیر یک عمر دستاورد جشنواره را به برتون اهدا کرد.

تیم برتون و مونیکا بلوچی

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − چهار =