تریلر رسمی سریال Shrinking با بازی هریسون فورد

تریلر رسمی سریال Shrinking

تریلر رسمی سریال Shrinking با بازی هریسون فورد منتشر شد. Shrinking یک مجموعه تلویزیونی کمدی است که توسط برت گلدشتاین، بیل لارنس و جیسون سیگل ساخته شده است. این مجموعه قرار است در 27 ژانویه 2023 در Apple TV+ پخش شود. این سریال قرار است در 10 اپیزود منتشر شود. از جمله بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش می کنند می توان به «جیسون سیگل»، «هریسون فورد»، «کریستا میلر»، «جسیکا ویلیامز»، «مایکل اوری»، «لوک تنی» و «لوکیتا ماکسول» اشاره کرد.

در واقع تریلر سعی دارد که شخصیت جیمی را به ما معرفی کند. چیزی که در تریلر می بینیم این است که جیمی با مراجعه کنندگانش درگیر است. همچنین او غم و اندوه شدیدی را تجربه می کند زیرا به تازگی همسر خود را از دست داده است. اما در عین حال باید روحیه خود را حفظ کند تا مراجعه کنندگان را درمان کند.

 

داستان سریال

یک تراپیست غمگین به نام جیمی لیرد است. جیمی شروع به شکستن موانع اخلاقی می کند و تصمیم می گیرد که از تمام آموزش هایی که دیده است چشم پوشی کند و به بیمارانـش بگوید که واقعاً چه فکری درمورد آن ها می کند. این تصمیم او در نهایت باعث می شود که زندگی بیمارانـش و همچنین خودش به کلی تغییر کند

این سریال قرار است در تاریخ ۲۷ ژانویه سال ۲۰۲۳ پخش شود.

تریلر رسمی سریال Shrinking:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 13 =