سلنا گومز متهم به شکستن قوانین SAG-AFTRA و اعتصابات در پست اینستاگرام شد

سلنا گومز متهم به شکستن قوانین SAG-AFTRA

سلنا گومز متهم به شکستن قوانین SAG-AFTRA  پس از انتشار پستی در اینستاگرام درباره سریال Only Murders in the Building شد.

سلنا گومز یک ویدیوی کوتاه در اینستاگرام منتشر کرد و اکانت رسمی @onlymurdershulu را تگ کرد. این پست قبل از اینکه کمتر از 24 ساعت بعد حذف شود بیش از یک میلیون لایک به دست آورد. اما آیا گومز واقعاً یک قانون را شکست ؟

تقریباً با توجه به قوانین اعتصاب SAG-AFTRA اعضا مجاز به انجام هیچ گونه تبلیغی در رسانه های اجتماعی برای پروژه های خود نیستند. بنابراین پست گومز با تگ کردن حساب رسمی به احتمال برخلاف قوانین عمل کرده، حتی اگر او در واقع در مورد نمایش صحبت نکرده باشد. بازیگران همچنین مجاز به انجام مطبوعات برای پروژه های خود نیستند. به همین دلیل است که اخیراً هیچ مصاحبه ای با گومز ندیده ایم. پس می توان گفت سلنا گومز متهم به شکستن قوانین SAG-AFTRA  است.

برخی از فالوورها پست گومز را گزارش دادند و او را به شکستن قوانین هنگام اعتصاب متهم کردند. SAG-AFTRA هیچ اظهارنظری در این مورد نکرده است. علیرغم اینکه ویدیو و تگ اینستاگرام اشتباه به نظر می رسید. گومز بعد از حدود 15 ساعت آن را از صفحه خود حذف کرد.

سلنا گومز متهم به شکستن قوانین SAG-AFTRA

اعتصابات

اعتصاب SAG-AFTRA در 14 ژوئیه آغاز شد. انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) از ماه می اعتصاب کرده بود. این تنها دومین بار در تاریخ است که هر دو حزب در یک زمان اعتصاب می کنند. اعضای هر دو اتحادیه به نمایندگی از بازیگران و نویسندگان برای دریافت حقوق و دستمزد بهتر و همچنین در مورد به کار گیری هوش مصنوعی در هالیوود اعتصاب کرده اند.

SAG-AFTRA، WGA و اتحاد تهیه کنندگان فیلم و تلویزیون (AMPTP) در حال حاضر با چانه زنی متوقف شده اند. کمیته مذاکره صنف بازیگران با انتشار پستی گفت در حال مذاکره برای دست یابی به یک معامله هستند. از 30 آگوست این رسانه گزارش داد که “هیچ پایانی برای اعتصاب ها قابل مشاهده نیست”.

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + دوازده =