A24 میزبان ویژگی دوگانه از Pearl و X با بازی Mia Goth

Mia Goth

سال 2022 یکی از بهترین سال‌ها برای فیلم ترسناک در تاریخ این ژانر بوده است. ترکیبی باورنکردنی از فرانچایزهای بازگشتی و ترس و وحشت جدید. یکی از فرانچایزهای جدیدی که امسال جامعه ترسناک را تحت تأثیر قرار داد. دو قسمت اول سه‌گانه Ti West X بود. هم X و هم Pearl، نماد قاتل بزرگ بعدی این ژانر یعنی Pearl را به طرفداران معرفی کردند. نقشی درخشان که توسط Mia Goth ایفا شده است. اکنون برای تجلیل از قاتل سینمایی مورد علاقه همه A24 اعلام کرده است که رویداد بعدی Screening Room آنها یک ویژگی دوگانه از Pearl و X خواهد بود.

 اکران فیلم این پنجشنبه 20 اکتبر ساعت 6 بعد از ظهر به وقت شرقی برگزار می شود. قیمت بلیط فقط 20 دلار است و طرفداران  مدت زمان کافی برای تماشای ویژگی دوگانه غرق در خون خواهند داشت. ژانر اسلشر از زمان بازگشت هالووین در سال 2018 در دوره رنسانس بوده است. اما X اولین فیلم اصلی در این ژانر فرعی بود که جامعه ترسناک را مدت زمان بسیار طولانی در یک هیاهو و طوفان نگه داشته است.

مطالب مرتبط: فیلم X، اروتیک و ترسناک به سبک دهه70

Mia Goth

اجرای میا

این فیلم  تمام انتظارات را زیر و رو کرد و در مرکز موفقیت آن، اجرای دوگانه Mia Goth در نقش پرل و ماکسین بود. با وجود اینکه کمتر از یک سال از عمر این فیلم می گذرد. اما می توان گفت میا یکی از شخصیت ها و بازی های ترسناک عالی تمام دوران ژانر ترسناک است.

Pearl بر خلاف نسخه قبلی خود یک اسلشر نبود. بلکه یک تریلر روان‌شناختی پیچیده بود که جادوگر شهر اوز آن را به زیبایی تقویت کرد. علاوه بر آن میا اجرای شگفت‌انگیز دیگری ارائه داد که رویای یک طرفداران فیلم ترسناک را محقق کرد.

وست به نوعی در همان سال دو ژانر شاهکار ساخت. مانند بزرگان جان کارپنتر و مایک فلانگان. اگر هیچ یک از این دو جواهر وحشتناک را ندیده اید. این ویژگی دوگانه راهی عالی برای فهمیدن اینکه این همه هیاهوی خونین درباره چیست. سومین فیلم وست در سه گانه X او، MaXXXine است که به زودی و به احتمال زیاد سال آینده اکران می شود. در حالی که طرفداران ژانر ترسناک مشتاقانه منتظر بازگشت Goth و West هستند.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + سه =