خواهران کارداشیان تولد 67 سالگی مادرشان را به روشی جالب جشن گرفتند

خواهران کارداشیان

خواهران کارداشیان تولد مادرشان کریس جنر را به روشی بسیار منحصر به فرد جشن گرفتند. این جشن به مناسبت 67 سالگی کریس برگزار شد. کیم 42 ساله، کورتنی 43 ساله، کلویی 38 ساله و کایلی 25 ساله، در حالی که روز جمعه در جشن تولدش شرکت کرده بودند، خواهران کارداشیان لباس مادرشان در دوران مختلف زندگی خود را به تن کرده بود را پوشیدند و از معروف ترین لباس های ماردشان استفاده کردند.

کیم با لباس پولک سبز زمردی فوق العاده به نظر می رسید و ظاهر کریس را از یک کارت قدیمی کریسمس تقلید می کرد و از دختر نه ساله اش نورث نیز خواست در جشن کریس شرکت کند.

خواهران کارداشیان

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 کریستن مری “کریس” جنر متولد ۵ نوامبر ۱۹۵۵ شخصیت تلویزیونی، نویسنده، مطرح در جامعه، تهیه‌کننده تلویزیون و بازرگان آمریکایی است. معروفیت او بیشتر برای این است که مادر کیم کارداشیان، کلویی کارداشیان، کورتنی کارداشیان، کایلی جنر و کندال جنر و راب کارداشیان است.

جنر با نام کریستن مری هافتون در ۵ نوامبر سال ۱۹۵۵ در سن دیگو، کالیفرنیا به دنیا آمد. کریس از سال ۱۹۷۸ با رابرت کارداشیان ازدواج کرده بود تا زمانی که در سال ۱۹۹۱ طلاق گرفت. در ادامه با بروس جنر در سال ۱۹۹۱ ازدواج کرد. چهار فرزند از رابرت و دوتا به نامهای کایلی و کندال از جنر دارد.

منبع Dailymail

کلیپی از جشن تولد کریس جنر مادر خواهران کارداشیان و جنر:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − چهار =