مدت زمان پخش 2 Dune بیش از 3 ساعت است

مدت زمان پخش 2 Dune

فیلم مورد انتظار بعدی دنی ویلنوو در مجموعه Dune تقریباً به پایان رسیده است و گزارش اخیر نشان می دهد که مدت زمان پخش 2 Dune بیش از سه ساعت است.

در ادیت فعلی مدت زمان پخش 2 Dune حدود 3 ساعت و 15 دقیقه است. البته زمان بسیار زیادی تا تاریخ برنامه‌ریزی‌شده برای نمایش در 3 نوامبر 2023 باقی مانده که می تواند همه چیز را تغییر دهد.

برای مقایسه، اولین Dune به مدت 2 ساعت و 35 دقیقه اجرا شد. بنابراین به نظر می رسد که دنباله آن تقریباً طولانی تر خواهد بود. هنوز مشخص نیست که چه میزان از فیلم در مراحل ویرایش کوتاه شده است.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم 2 Dune 

.

مدت زمان پخش 2 Dune

درباره Dune: Part Two چه می دانیم؟

در خلاصه داستان آمده است: «این فیلم به بررسی سفر اسطوره‌ای پل آتریدس می‌پردازد که او با چانی و فریمن متحد می‌شود. در حالی که در مسیر انتقام‌جویی از افرادی است که خانواده‌اش را نابود کردند.» “او در مواجهه با انتخابی بین عشق زندگی خود و سرنوشت جهان تلاش می کند تا از آینده ای وحشتناک برای جهان جلوگیری کند که فقط خودش آن را دیده و پیش بینی کرده است.”

فیلم Dune: Part Two توسط دنی ویلنوو کارگردانی شده است. بازیگران شامل تیموتی شالامه، ربکا فرگوسن، استلان اسکاشگورد ، دیو باتیستا، زندایا، خاویر باردم، جاش برولین و استفن مک کینلی هندرسون هستند. کریستوفر واکن در نقش امپراتور شادام چهارم، فلورنس پیو در نقش پرنسس ایرولان، آستین باتلر در نقش فید روتا، لئا سیدو در نقش لیدی مارگوت و سهیلا یعقوب به آن‌ها پیوسته اند.

پس از اکران اولین فیلم، تحسین منتقدان را به دست آورد. همچنین 10 نامزدی جایزه اسکار را به خود اختصاص داد. این فیلم برنده شش مورد از آنها شد. از جمله بهترین موسیقی متن، بهترین صدا، بهترین تدوین فیلم، بهترین فیلمبرداری، بهترین طراحی تولید، و بهترین جلوه های بصری.

منبع Comingsoon

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 5 =