اخبار جدید فصل دوم House of the Dragon

House of the Dragon

با وجود تمام بحث هایی که در مورد فصل اول House of the Dragon وجود داشت. از جمله پیچیدگی طولانی آن، پرش های زمانی بسیار، خط داستانی جدا از کتاب و در نهایت تاخیر در همه پیامدها. باید بگوییم وقتی شاهکار بی نظیر رامین جوادی هر هفته شروع می شود. ما فقط خوشحالیم که یک ساعت دیگر در وستروس هستیم. این تیتراژ ما را به زمان های دوست داشتنی سابق برمی‌گرداند. زمانی که در بهار 2011 منتظر شروع گات بودیم.

حال با به پایان رسیدن قسمت 10 و فصل 1، جنگ داخلی مورد انتظار یعنی “رقص اژدهایان” بالاخره شروع شده است. در حالی که فکر می‌کردیم درگیری بین Aegon II و Rhaenyra بر سر تاج و تخت خالی ویسریس بیشتر نقش محوری در این فصل را خواهد داشت. در عوض شاهد این بودیم که فصل 1 مانند یک پیش درآمد بود. صرفاً ذهن ها را برای شروع سریال آماده کرد. برای جنگ دو ساله ای که پادشاه وستروس را رقم خواهد زد.

به نظر می رسد House of the Dragon حداقل برای یک فصل دیگر و احتمالاً فصل های بیشتر ادامه داشته باشد. لازم به یادآوری است که وقایع این مجموعه حتی پس از جهش های زمانی، هنوز بیش از صد سال قبل از تولد دنریس تارگرین است. یعنی ده ها سال وقت هست تا درام تارگرین ها ادامه یابد.

House of the Dragon

آیا خاندان اژدها برای فصل دوم باز می گردد؟

طبق اخبار تلویزیون مووی 21 مدت کوتاهی پس از پخش، HBO اعلام کرد که قصد دارد سریال را برای فصل دوم تمدید کند و به محبوبیت این سریال اشاره کرد. این سریال مخاطبان بسیاری را به همراه دارد.

همچنین شایعاتی وجود دارد که سریال بعد از فصل 2 برای فصل 3 نیز ادامه خواهد داشت. شایعاتی که توسط ستاره آن مت اسمیت ایجاد شد. او اجازه داد برنامه ها در مورد قسمتی از پادکست او که برای بعد از پرش زمانی قسمت 6 بود دسترسی پیدا کنند و نظر دهند: “ما دو پرش زمانی داشتیم. من تقریباً مطمئن هستم که از آن به بعد هیچ پرش بزرگ زمانی وجود ندارد. به خصوص فصل بعد و بعد از آن.”

فصل دوم House of the Dragon چه زمانی منتشر می شود؟

BT بریتانیا گزارش داد که تولید فصل 2 آغاز شده است و انتظار می رود فیلمبرداری در تابستان 2023 آغاز شود. منابع دیگر گزارش داده اند که فیلمبرداری ممکن است در بهار آغاز شود. فیلمبرداری فصل 1 در آوریل 2021 آغاز شد و این فصل تقریباً پانزده ماه بعد پخش شد.

در حالی که همیشه این شانس برای تولید سریع‌تر فصل 2 وجود دارد. اما خیلی خوشبین نیستیم. منتظر تاریخ پخش فصل دوم در اواخر تابستان یا پاییز 2024 باشید.

House of the Dragon

فصل 2 درباره چه خواهد بود؟

تا اینجای کار، این مجموعه به خوبی بر روی کتاب آتش و خون نویسنده جورج آر آر مارتین، کتابی تاریخی برای وستروس و تارگرین ها، کار کرده است. این کتاب شامل تمام رویدادهای مهم فصل 1 و تاریخ پس از آن، وقایع پس از مرگ پادشاه ویسریس اول، از جمله جنگ داخلی متعاقب آن است.

فصل 2 احتمالاً تمام یا برخی از جریانات سال های 129-131 AC را پوشش خواهد داد. آن دوره جانشین تخت آهنین را تعیین خواهد کرد. در حالی که مشخص نیست فصل دوم جنگ داخلی چقدر خواهد گذشت. با این حال احتمالاً می‌توانیم انتظار یک زمان بندی استانداردتر، بدون جهش زمانی را داشته باشیم. شخصیت ها و بازیگران باید کم و بیش برای فصل بعد آماده شوند.

چه افرادی در فصل 2 حضور دارند؟

منتظر همان بازیکنان فصل 1 باشید که نماینده تارگرین ها، های تاورز و ولاریون ها هستند. انتظار می رود در فصل دوم نیز استارک ها حضور داشته باشند و خانواده شمالی نقش مهمی در جنگ داخلی آینده داشته باشند.

منبع Menshealth

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =