الیزابت اولسن در فصل دوم House of the Dragon؛ شایعه یا واقعیت؟

الیزابت اولسن

ایفای نقش واندا ماکسیموف در وانداویژن با بازی الیزابت اولسن  و دیگر فیلم‌های دنیای سینمایی مارول، باعث شد طرفداران مارول از زمان اولین حضورالیزابت در MCU و در فیلم Avengers: Age of Ultron به دنبال این ستاره 33 ساله باشند. در حال حاضر طبق گزارش ها، او به دنبال راه یافتن به قلب یک اثر معروف دیگر است.

همانطور که ممکن است حدس زده باشید ما در مورد طرفداران بازی تاج و تخت صحبت می کنیم. اولسن در حال مذاکره برای پیوستن به بازیگران پیش درآمد GoT یعنی سریال House of the Dragon است.

الیزابت اولسن

طبق گزارشات الیزابت اولسن جدیدترین فرد اضافه شده به House of the Dragon است

House of the Dragon در حال حاضر یکی از جذاب ترین اسپین آف های در حال پخش است. اپیزود اول سریال 10 میلیون تماشاگر داشت و قسمت دوم نیز شاهد افزایش 2 درصدی بینندگان بود که با در نظر گرفتن کاهش بازدیدها موفقیت بزرگی بود.

به گفته GIANT FREAKIN ROBOT الیزابت اولسن در قسمت‌های باقی‌مانده در فصل اول House of the Dragon حضور نخواهد داشت. بلکه در فصل دوم ظاهر می شود. در حال حاضر هیچ نوع تایید و تکذیبی در مورد این ماجرا اعلام نشده است.

الیزابت اولسن

آیا Wanda Maximoff به MCU بازخواهد گشت؟

همانطور که بسیاری از شما، مخصوصاً طرفداران مارول می دانید واندا ماکسیموف به جادوگر شروری به نام اسکارلت تبدیل شد که در پایان سریال WandaVision و فیلم در Doctor Strange مشاهده نمودید. اما آینده اسکارلت ویچ مبهم است.

والدرون فیلمنامه نویس فیلم های مارول در مورد وضعیت ماکسیموف در MCU گفت:

“او خودش را حذف کرد اما مشخص نیست که تنها برای حال حاضر این کار را انجام داد و یا برای همیشه. اما من باز هم دوست دارم واندا را در فیلم ها ببینم”

همانطور والدرون، نویسنده فیلم های مارول گفت آینده شخصیت الیزابت اولسن مبهم است. اما راستش را بخواهید اولسن در نقش اسکارلت ویچ انقدر خوب بازی کرد و تسلط داشت که دیدن هر بازیگر دیگری به جای او ناراحت کننده است.

منبع Fandomwire

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − یک =