تصاویر فیلم فرمول 1 برد پیت منتشر شد

تصاویر فیلم فرمول 1 برد پیت

برد پیت 59 ساله، لباس مسابقه ای به تن داشت و با رانندگان واقعی فرمول 1 (F1) برای فیلمبرداری فیلم جدیدش در جایزه بزرگ بریتانیا در روز یکشنبه قدم زد. تصاویر فیلم فرمول 1 برد پیت نیز پیست مسابقه و لوکیشن مربوط به فیلم را نشان می دهد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 پیت که در این فیلم به عنوان یک راننده باسابقه F1 انتخاب شده است. همراه با همبازی خود دامسون ادریس برای تیم خیالی خود APXGP لباس مسابقه ای سفید و مشکی با لوگوی خود پوشیدند.

تصاویر فیلم فرمول 1 برد پیت

اکانت رسمی اینستاگرام فرمول 1 در کنار مجموعه‌ای از عکس‌ها نوشت: «APXGP به مسابقات فرمول 1 خوش آمدید، APXGP 👀#F1».

پیت همچنین در حال رانندگی در مسیر این فیلم اعتراف کرد که پس از رانندگی بدنش پر از آدرنالین بود. پیت به مارتین براندل، مجری اسکای اسپورت فرمول 1 گفت: «باید بگویم اینجا بودن خیلی خوب است. گوش کن همه چیز عالی بود. منظورم این است که حال و هوای فوق‌العاده‌ای است. همه تیم‌ها درها را به روی ما باز کرده‌اند.» او درباره این فیلم افزود: «این تجربه واقعاً خوب خواهد بود. “من اینجا خواهم بود تا زمانی که من را بیرون کنند. زیرا من آن را دوست دارم. فکر می‌کنم این رویای هر پسری است.»

تصاویر فیلم فرمول 1 برد پیت

پیت سپس در مورد فرضیه فیلم صحبت کرد. او گفت: “من مردی خواهم بود که در دهه 90 مسابقه می دادم.” او یک تصادف وحشتناک دارد و به نوعی ناپدید می شود و سپس در رشته های دیگر مسابقه می دهد.

تصاویر فیلم فرمول 1 برد پیت

رانندگی برد پیت

پس از انتشار تصاویر فیلم فرمول 1 برد پیت فاش کرد که قبلاً هرگز با ماشین مسابقه ای در پیست رانندگی نکرده بود و فقط دوچرخه رانده بود. او گفت: “من 20 سال گذشته را روی دوچرخه روی پیست گذرانده ام. “

او به مهارت‌های رانندگی‌اش خندید و گفت: «نمی‌دانم می‌توانید رانندگی و حرکات من را یک کار حرفه ای بنامید یا نه. من تمام تلاشم را به کار بردم تا همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش برود.»

لوئیس همیلتون قهرمان هفت دوره جهان یکی از تهیه کنندگان این فیلم اپل استودیو است.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =