اولین انتخاب گان و سفرن؛ جیمز منگولد کارگردان فیلم Swamp Thing

جیمز منگولد کارگردان فیلم Swamp Thing

گفته می شود جیمز منگولد کارگردان فیلم Swamp Thing خواهد شد. اگر منگولد به صورت قطعی این عنوان را به دست بیاورد به اولین انتخاب جیمز گان و پیتر سفرن برای شروع فاز جدید ساخت فیلم وسریال ها تبدیل می شود.

منگولد که ایندیانا جونز و Dial of Destiny را در ماه می در سینماها اکران می‌کند. در حال مذاکره برای تبدیل شدن به یکی از اولین نویسنده‌ها و کارگردانانی است که به فهرست فیلم‌سازان جیمز گان و پیتر سافران در استودیو دی‌سی می‌پیوندد.

منگولد در حال مذاکره با برادران وارنر است. تا اقتباسی از Swamp Thing قهرمان ترسناک فراطبیعی که نقش اصلی را در فصل اول استودیو دی سی دارد، بپذیرد.

Swamp Thing آخرین پروژه از 10 پروژه ای بود که در مورد آن صحبت شد. و شاید بتوان گفت که تاریک ترین آن ها بود. مدیران در آن زمان به منگولد اشاره ای نکردند. زیرا منابع می گویند که مذاکرات هنوز در مراحل اولیه است. اما شنیده ها حاکی از آن است که جیمز منگولد کارگردان فیلم Swamp Thing خواهد شد.

منگولد سه شنبه شب تصویری ساده از Swamp Thing را که توسط یکی از خالقان برنی رایتسون کشیده شده بود. در توییتر منتشر کرد. گان این پست را بازنشر کرد و نشان داد که مذاکرات در جهت امیدوارکننده ای پیش می رود.

گفته می شود که منگولد از طرفداران پرشمار این شخصیت و داستان ها است. به گفته منابع او با ایده های خود به گان و سفرن نزدیک شد. با این حال Swamp Thing چند سال دیگر در حال توسعه باقی خواهد ماند و پروژه بعدی منگولد پس از Dial of Destiny یک فیلم بیوگرافی برای پارامونت خواهد بود.

اخبار مرتبط: رونمایی از دنیای جدید دی سی

جیمز منگولد کارگردان فیلم Swamp Thing

داستان Swamp Thing

Swamp Thing توسط نویسنده لن واین و رایتسون خلق شد. و اولین بار در سال 1971 در خانه اسرار شماره 92 در یک داستان مستقل ظاهر شد. این شخصیت به اندازه ای محبوب شد. که پس از مدت کوتاهی کتاب خود را به دست آورد. اگرچه عمر کوتاهی داشت.

این شخصیت در دهه 1980 به اوج خود رسید که توسط آلن مور نوشته شده بود و توسط جان توتلبن و استفان آر بیست طراحی شده بود. این کتاب در خط مقدم عناوین کمیک های پرطرفدار قرار داشت که شامل نگهبانان مور، شوالیه تاریکی بازگشت فرانک میلر، ماوس آرت اسپیگلمن و دیگر آثاری بود که انرژی جدیدی را در کمیک به ارمغان آوردند.

در طول این اجرا بود که Swamp Thing از یک کمیک ترسناک ساده به کمیکی با اسطوره‌شناسی عمیق عنصری و پرداختن به موضوعات پیچیده زندگی و مرگ تبدیل شد. این اجرا همچنین یک قهرمان ماوراء طبیعی دیگر به نام جان کنستانتین را معرفی کرد و ماهیت بالغ‌تر آن منجر به خلق اثر سرگیجه در کمیک خوانندگان شد.

Swamp Thing از آن زمان تا به حال چندین بار اجرا شده است. این شخصیت قرار است دوباره به دنیای DC مناسب باز گردد، جایی که او بخشی از Justice League Dark ابرگروه شخصیت های ماوراء طبیعی دی سی بود.

جیمز منگولد کارگردان فیلم Swamp Thing

اولین حضور Swamp Thing

این شخصیت برای اولین بار در سال 1982 در یک فیلم به کارگردانی استاد ترسناک وس کریون و اخیراً در یک سریال کوتاه مدت توسط گری دابرمن و مارک ورهیدن که در پلتفرم منقرض شده DC Universe پخش شد، وارد دنیای دی سی شد.

در ارائه روز سه‌شنبه گان و سفرن گفتند که فیلم جدید Swamp Thing را بررسی می‌کنند. در حالی که آن را یک فیلم وحشتناک» می‌نامند. این شخصیت همچنان با دیگر شخصیت‌های دی‌سی در حال تعامل است.

منگولد در نویسندگی Dial of Destiny اولین فیلم ایندیانا جونز بدون کارگردانی استیون اسپیلبرگ که در 30 ژوئن اکران خواهد شد، همکاری کرد. همچنین فیلم لوگان با محوریت مردان ایکس هم حضور داشت. در نهایت باید منتظر نتیجه مذاکرات ماند تا ببینیم جیمز منگولد کارگردان فیلم Swamp Thing خواهد شد یا خیر.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هفت =