پسر کیرستن دانست هنوز نمی داند مادرش در فیلم مرد عنکبوتی بازی کرده است

پسر کیرستن دانست

کیرستن دانست در بسیاری از فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی نمادین ظاهر شده است. اما شاید یکی از به یاد ماندنی‌ترین نقش‌هایی که او بازی کرد مری جین «ام جی واتسون» در مجموعه فیلم «مرد عنکبوتی» سام ریمی در کنار توبی مگوایر، بازیگر نقش پیتر پارکر بود. اما خبری که این روزها وایرال شده است درباره پسر کیرستن دانست است. اخیرا دانست عکسی از یکی از پسرانش به نام جیمز در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که چتر مرد عنکبوتی را در دست دارد و نوشته بود: «نمی‌داند مادرش MJ است».

خوب این کودک سن بسیار کمی دارد و نمی تواند میزان شهرت والدینش را درک کند. زیرا پدرش جسی پلمونس مبازیگر مشهور «Breaking Bad» است. که احتمالاً کودک 2 ساله نمی تواند آن را تماشا کند.

پسر کیرستن دانست

طبق اخبار هالیوود مووی 21 هم Dunst و هم Plemons در مورد خانواده‌شان بسیار با احتیاط رفتار می کنند. بنابراین وقتی اخبار یا عکس‌هایی از جیمز و برادر بزرگ‌ترش انیس به اشتراک می‌گذارند، حرکت شگفت انگیزی است.

چنین چیزی در میان ستارگان هالیوود خیلی هم عجیب نیست که فرزندان سوپراستارها از شهرت والدین خود بی اطلاع باشند. اوایل امسال پل راد بازیگر «مرد مورچه‌ای» گفت که پسرش تصور می‌کرد که پدر پیرش تا 15 سالگی در یک سینما کار می‌کرد. تا زمانی که متوجه شد راد مشهور است. کودکان دیگری که نمی دانستند پدر و مادرشان بسیار مشهور هستند عبارتند از الکسا ری جوئل (دختر بیلی جوئل و کریستی برینکلی)، جک کواید (پسر دنیس کواید، که اکنون بازیگر سریال پسران است) و پسر هیلاری داف.

منبع Miamiherald

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 4 =