تصاویر رسمی انیمیشن Leo با صداپیشگی آدام سندلر منتشر شد

تصاویر رسمی انیمیشن Leo

در میان فهرست فیلم‌های جدیدی که در بخش انیمیشن نتفلیکس قرار دارد. انیمیشن Leo دیده می شود که قرار است در 21 نوامبر در نتفلیکس عرضه شود. آدام سندلر در این انیمیشن به عنوان صداپیشه حصور دارد. به تازگی تصاویر رسمی انیمیشن Leo نیز منتشر شده که برای طرفداران بسیار جذاب است.

این انیمیشن مدت زیادی است که در حال ساخت است. آدام سندلر در ماه می 2016 در حال برنامه ریزی یک فیلم انیمیشن بلند بود. سپس در سال 2022، Netflix Animation یک ادعای امتیاز تولید را بررسی کرد و در نهایت پروژه Leo در نوامبر 2021 ثبت کرد. آدام در این انیمیشن صداپیشگی یک لاک پشت 70 ساله را بر عهده دارد.

داستان انیمیشن از این قرار است که یک مارمولک ۷۴ ساله به نام لئو و دوست لاک پشتش تصمیم به فرار می گیرند. که در این مسیر مشکلات زیادی برای آنها به وجود می آید.

طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 آدام سندلر با انیمیشن بیگانه نیست. زیرا در انیمیشن هتل ترانسیلوانیا نیز برای Sony Pictures کار کرده و با دنیای انیمیشن به خوبی آشنایی دارد. رابرت اسمایگل، رابرت ماریانتی و دیوید واچنهایم کارگردانان این فیلم هستند. سندلر از تهیه‌کنندگان این انیمیشن نیز می‌باشد. سایر صداپیشگان فیلم شامل: بیل بر، سسیلی استرانگ، جیسون الکساندر، استفانی شو، راب اشنایدر، سدی سندلر، سانی سندلر و جکی سندلر هستند.

در ادامه می توانید تصاویر رسمی انیمیشن Leo را مشاهده نمایید.

تصاویر رسمی انیمیشن Leo تصاویر رسمی انیمیشن Leo تصاویر رسمی انیمیشن Leo تصاویر رسمی انیمیشن Leo

منبع Whats-on-netflix

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =