زک اسنایدر: فیلم Rebel Moon و Army Of The Dead در یک دنیای سینمایی مشترک قرار دارند

فیلم Rebel Moon

فیلمRebel Moon  و Army Of The Dead جهان یکسانی دارند و طبق گفته زک اسنایدر در یک دنیای سینمایی مشترک در جریان هستند. در حالی که اسنایدر در حال حاضر روی فیلم Rebel Moon متمرکز است. برنامه هایی برای فیلم Planet of the Dead وجود دارد.

انرژی اسنایدر در حال حاضر به سمت Rebel Moon هدایت می شود. اما جهان در حال گسترش ارتش مردگان پتانسیل رشد و اکتشاف آینده را دارد. اسنایدر ممکن است در حال ساخت یک فرنچایز بسیار بزرگ‌تر از آنچه طرفدارانش تصور می‌کنند با Rebel Moon و Army of the Dead باشد. زیرا کارگردان نشان می‌دهد که هر دو حماسه سینمایی جهان یکسان دارند.

این واقعیت که اسنایدر تصمیم گرفت دنیای فرنچایزهای ابرقهرمانی بزرگ را پشت سر بگذارد به این معنی نیست که او از خلق چندجهانی بزرگ فاصله گرفته است و او به اثبات آن ادامه می دهد. در سال 2021 این فیلمساز ارتش مردگان را منتشر کرد. اولین فیلم در یک حماسه اکشن بزرگ که به طور انحصاری برای نتفلیکس ساخته شده است. پس از آن فیلم پیش درآمدی به نام Army of Thieves منتشر شد که در همان سال اکران شد. در حالی که فیلم دیگری با عنوان سیاره مردگان هنوز در حال ساخت است. با این حال و طبق به‌روزرسانی اخیر اسنایدر به نظر می‌رسد که یک سریال انیمیشنی با عنوان Army of the Dead: Lost Vegas از بین رفته است.

فیلم Rebel Moon

کار بر روی Rebel Moon

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 در حال حاضر مشخص نیست که کارگردان چقدر درگیر جدیدترین موارد اضافه شده به فرنچایز خواهد بود. زیرا او در حال حاضر روی اپرای فضایی جدید خود یعنی فیلم Rebel Moon تمرکز کرده است. این یک جهان بزرگ و گسترده دیگر است که توسط اسنایدر ساخته شده است. اگرچه به نظر می رسد که آنها می توانند بیش از آن چیزی که فکرش را می کرد به هم متصل شوند. در صحبت با توتال فیلم این کارگردان فاش کرد که قرار است یک شخصیت Rebel Moon در مجموعه انیمیشنی که آنها ساخته نشده اند ظاهر شود. و تایید می کند که هر دو داستان دارای یک جهان هستند:

Army of the Dead اسطوره ای بسیار گسترده دارد که هرگز وارد فیلم نشد. در واقع یک شخصیت از Rebel Moon در مجموعه انیمیشن Army of the Dead وجود دارد که ما هرگز آن را ندیده ایم در یک نقطه از نمایش آنها از طریق یک پورتال به بعد دیگری می روند. و شخصیت هایی در آن بعد دیگر هستند که با آنها برخورد می کنند. در Rebel Moon آنها در این نوار هستند و یکی از بیگانگان یکی از شخصیت های انیمیشن است. بنابراین قطعاً یک جهان مشترک است.”

Rebel Moon می تواند تمام اهدافی را که ارتش مردگان نمی توانست برآورده کند را انجام دهد. اگرچه احتمال ادامه گسترش ارتش مردگان در آینده منتفی نیست. اما شکی نیست که تمام انرژی اسنایدر و نتفلیکس روی Rebel Moon و هر چیزی که جهان شبیه به جنگ ستارگان می تواند متمرکز است.

فیلم Rebel Moon

پروژه های دیگر اسنایدر

با توجه به اینکه اسنایدر در اصل Rebel Moon را به عنوان بخشی از فرنچایز Lucasfilm خلق کرد. واضح است که اسطوره داستان بزرگ است و شامل تعداد زیادی شخصیت و تنظیمات است که به آنها امکان می دهد در آینده داستان های مختلف زیادی را کشف کنند. در واقع همانطور که کارگردان اخیرا تایید کرده است دو فیلم از Rebel Moon در حال اکران هستند. یک مجموعه کتاب کمیک، بازی های ویدیویی و حتی یک نمایش انیمیشن.

اسنایدر علاوه بر Army of the Dead و Rebel Moon در حال ساخت یک سریال انیمیشنی با عنوان Twilight of the Gods نیز برای نتفلیکس است. این داستان اسطوره‌های اسکاندیناوی را بررسی می‌کند و بازیگران بزرگی از جمله جان نوبلاس اودین، لورن کوهان در نقش اینگه، جیمی چونگ در نقش دل، پیتر استورمار در نقش اولفر، کوری استول در نقش هرافنکه و کریستوفر هیوجو در نقش آندواری را در خود دارد. مسئولیت این انیمیشن بر عهده استودیو Xilam Animation خواهد بود که مسئولیت عناوینی مانند Oggy Oggy را بر عهده دارد.

منبع Movieweb

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =