آلبوم جدید لانا دل ری به صورت رسمی معرفی شد

آلبوم جدید لانا دل ری

لانا دل ری پس از انتشار ویدیویی در استودیو رسما آلبوم جدید خود را با نام Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd معرفی کرد که در 10 مارس 2023 منتشر خواهد شد.

پس از معرفی آلبوم، دل ری نامه ای تایپ شده را به اشتراک گذاشت. که در آن از دوستانش که به ساخت آلبوم کمک کردند، از جمله پدر جان میستی و آنتونوف تشکر کرد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 جلد آلبوم همکاری با جان باتیست، آنتونوف بلیچرز، پدر جان میستی، جودا اسمیت، تامی جنسیس و SYML را نشان می دهد. در یادداشت منتشر شده لانا از همه همکاران به صورت جداگانه تشکر شده است.

آلبوم جدید لانا دل ری

دل ری خطاب به آنتونوف نوشت: «برای جک که هرازگاهی می‌نشیند و تصنیف‌هایی می‌نویسد که از هر نظر عالی و دوست داشتنی هستند.» همچنین گفت: “موسیقی برای سرگرمی و برای من و شما است. اما همیشه رایگان نیست.”

دل ری در نهایت یادداشت خود را با تشکر از عکاسش نیل کروگ به پایان رساند. و گفت: «به خاطر این تصاویری که حرف های زیادی برای گفتن دارند». کروگ قبلاً در سال 2014 برای تصاویر همراه با آلبوم Ultraviolence با این خواننده کار کرده بود.

حال باید دید آلبوم جدید لانا دل ری پس از انتشار تا چه میزان مورد استقبال قرار می گیرد و طرفداران چه نظری درباره آلبوم دارند.

منبع Rollingstone

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =