تریلر مینی سریال Love and Death با بازی الیزابت اولسن

تریلر مینی سریال Love and Death

تریلر مینی سریال Love and Death منتشر شد. عشق و مرگ (Love and Death) یک مجموعه تلویزیونی درام جنایی آمریکایی به کارگردانی لزلی لینکا گلتر و نویسندگی دیوید ای کلی است . این سریال به نویسندگی «لسلی لینکا گلتر» از کتاب «شواهد عشق: داستان واقعی شور و مرگ در حواشی شهر» (Evidence of Love: A True Story of Passion and Death in the Suburbs) اقتباس شده و داستانی در مورد دو زوج کلیسارو در یک شهر کوچک است که از زندگی خود لذت می‌برند تا اینکه ناگهان زنی دست به تبر می‌شود. این زوج‌ها کندی با بازی الیزابت اولسن و «پت مونتگمری» با بازی فیوجیت و بتی با بازی ریب و آلن گور با بازی پلمانز خواهند بود.

عشق و مرگ که توسط دیوید ای. کلی، نویسنده دروغ های کوچک بزرگ نوشته شده است. داستان واقعی کندی مونتگومری، یک زن خانه دار تگزاسی را روایت می کند که در سال 1980 به قتل همسر معشوقش با تبر متهم شد. همانطور که تریلر جدید به درستی نشان می دهد. یک رمانتیک غیرقابل باور و وحشتناک را پیش رو داریم.

 

داستان سریال

این سریال بر اساس داستان واقعی یک زن خانه دار در وایلی، تگزاس به نام کندی مونتگومری است که در سال ۱۹۸۰ دوستش بتی گور را به شکل وحشیانه‌ای با تبر به قتل رسانده، ساخته شده است.

پخش مینی‌سریال «عشق و مرگ» با سه اپیزود از ۲۷ آوریل آغاز خواهد شد.

تریلر مینی سریال Love and Death

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + سه =