باکس آفیس: فیلم بلک آدام از مرز 300 میلیون دلار گذشت

فیلم بلک آدام

فیلم بلک آدام از برادران وارنر به راحتی از 300 میلیون دلار در جهان عبور کرد و تا کنون به 182.3 میلیون دلار از باکس آفیس بین المللی و 319.7 میلیون دلار در سراسر جهان رسیده است. برای اطلاع از آمار دقیق فروش فیلم ها به بخش باکس آفیس مووی ۲۱ سر بزنید.

این فیلم در اولین تعطیلات آخر هفته‌اش توانسته در داخل و خارج از کشور فروش خوبی داشته باشد. در این هفته تنها 35 درصد کاهش فروش خارج از کشور را تجربه کرده است. اما زمانی که Black Panther: Wakanda Forever این هفته اکران شود. بدون شک آمار فروش تغییر اساسی خواهد داشت. با این وجود بازیگر نقش دوئین جانسون به میزان زیادی در فروش تاثیر داشته است.

بلک آدام در سومین آخر هفته اکران خود با فروش 25.4 میلیون دلاری از 76 بازار خارج از کشور، بار دیگر باکس آفیس بین المللی را رهبری کرد.

فیلم بلک آدام حدس و گمان منتقدان در مورد استقبال از فیلم را شکست داده و پچ پچ طرفداران و شور و شوق تماشاگران را به همراه داشته است. البته هنوز فیلم در چین اکران نشده است. ژاپن نیز قرار است در 2 دسامبر اکران را آغاز نماید. در IMAX مجموعا تا کنون 21 میلیون دلار فروش در جهان گزارش شده است.

فیلم بلک آدام

جایگاه دوم تا پنجم باکس آفیس

همانطور که قبلاً گزارش شده بود  Smile پارامونت در این جلسه 200 میلیون دلار در سطح جهانی فروش داشت.

همچنین Lyle, Lyle, Crocodile از سونی/کلمبیا پیکچرز 6 میلیون دلار دیگر را به دست آورد. مجموعاً فروش بین المللی 27.2 میلیون دلار و مجموع جهانی 63.8 میلیون دلار را به دست آوردند.

The Banshees of Inisherin از سرچ لایت پیکچرز از مارتین مک‌دونا به مسیر قدرتمند خود در بریتانیا با افت 23 درصدی در سومین آخر هفته ادامه می‌دهد. پس از 17 روز حضور در آنجا، 7.2 میلیون دلار به فروش می‌رسد.

یونیورسال با فیلم بلیط بهشت با 90.5 میلیون دلار از شهر گمشده و خانه گوچی در سطح بین‌المللی (به استثنای روسیه و چین و با نرخ امروز) پیشی گرفته است. درآمد جهانی تا به امروز 137.2 میلیون دلار است.

هفته آینده همه چیز به نفع Black Panther: Wakanda Forever است.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =