مدت زمان پخش The Marvels یک رکورد 10 ساله برای MCU به جای گذاشت

مدت زمان پخش The Marvels

شایعه شده است که مدت زمان پخش The Marvels یک رکورد برای مارول به جای گذاشته است. زیرا یکی از کوتاه ترین فیلم های MCU است. این فیلم بری لارسون، تیونا پریس و ایمان ولانی را در یک ماجراجویی کیهانی با حضور کارول دانورز، مونیکا رامبو و کامالا خان گرد هم می آورد.

 در حالی که ممکن است برخی از مدت زمان پخش The Marvels کوتاه این فیلم تعجب کنند. اما می‌توان گفت یک نکته مثبت در آن دیده می شود که نشان می‌دهد داستان مانند یک ترن هوایی هیجان‌انگیز خواهد بود و بدون شک تایم قابل تحملی برای بینندگان محسوب می شود.

همه انتظار دارند که دنیای سینمایی مارول فیلم‌هایی ارائه دهد که بسیار طولانی باشند. اما به نظر می‌رسد که این مورد برای اکران The Marvels در ماه نوامبر صادق نخواهد بود. طبق گفته تعدادی از خبرگزاری ها فیلم مارولز نه تنها کوتاه ترین فیلم MCU تا کنون است، بلکه یکی از کوتاه ترین فیلم های سال هم خواهد بود.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم The Marvels

مدت زمان پخش The Marvels

داستان فیلم

مارولز بری لارسون، تیونا پریس و ایمان ولانی را در نقش کارول دانورز، مونیکا رامبو و کامالا خان در یک ماجراجویی کیهانی گرد هم می آورد که شاهد بازگشت ساموئل ال جکسون در نقش نیک فیوری خواهیم بود. این فیلم که به عنوان دنباله‌ای برای فیلم‌های Captain Marvel، Secret Invasion، Ms. Marvel، WandaVision و پروژه‌های MCU دیگر عمل می‌کند. باعث شده که انتظارات زیادی از این فیلم به وجود بیاید. بسیاری از طرفداران امیدوارند که شکست فیلم مرد مورچه ای برای این فیلم تکرار نشود.

آخرین شایعه‌ای که در اینترنت منتشر شده است. گفته می شود که داستان فیلم ئرباره اتفاقت سال 93 و دنباله فیلم کاپیتان مارول است.

مارولز در واقع کوتاه‌ترین فیلم MCU در حال حاضر برابری بین هالک شگفت‌انگیز و ثور: دنیای تاریک است که هر دو با ۱۱۲ دقیقه ساخته شدند. در حالی که مدت زمان پخش The Marvels هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است. و ممکن است تغییراتی در طول نهایی انجام شود. به نظر می رسد که این فیلم به نوعی کوتاه ترین فرنچایز خواهد بود.

مدت زمان پخش The Marvels

آیا یک فیلم مارول باید طولانی باشد؟

MCU خود را به عنوان ارائه کننده فیلم های حماسی در مقیاس بزرگ، با زمان اجرا طولانی معرفی کرد. در حالی که اکثر فیلم‌های مارول بیش از دو ساعت پخش شده‌اند. چندین فیلم از این مدت کوتاه‌تر بوده‌اند. از جمله Doctor Strange، Ant-Man and the Wasp و اخیراً، Thor: Love و Thunder.

در حالی که هر فیلم مارول برای تأثیرگذار بودن نیازی به بیش از دو ساعت ندارد. مارولز گزارش داد که مدت زمان کمی بیش از یک ساعت و نیم برای نمایش این فیلم می‌تواند غافلگیرکننده باشد. با این حال از بسیاری جهات مدت زمان کوتاه فیلم ممکن است چندان چیز بدی هم نباشد.

دنیای سینمایی مارول زمانی که صحبت از طول برخی از فیلم‌هایش می‌شود. مرزها را جابجا می‌کند و معمولاً حداقل 20 دقیقه وجود دارد که می‌توان از هر نسخه‌ای از MCU حذف کرد. زمان اجرای مختصر اگر تایید شود ، می تواند به سادگی به این معنا باشد که داستان به کمتر از دو ساعت نمایش نیاز دارد و بیش از این داستانی برای گفتن ندارد. بنابراین عوامل تایم اجرا را به گونه ای انتخاب کردند که هیچ تایم اضافه ای نداشته باشد. این کار یک ایده عالی و بدون نقص خواهد بود و هیچ آسیبی به فیلم وارد نمی‌کند. به نظر می رسد در این حالت تماشاگران از سینما بیرون می‌آیند و احساس بسیار خوبی دارند زیرا هیجان فیلم به خوبی در تما مدت زمان پخش فیلم همراه آنها بوده است.

انتظار می‌رود مارولز تاریخ اکران خود را در تاریخ 10 نوامبر برگزار کند. علی‌رغم اعتصابات هالیوود.

منبع Movieweb

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 3 =