کوین کانروی صداپیشه بتمن در سن ۶۶ سالگی درگذشت

کوین کانروی

کوین کانروی صداپیشه پرکار که اجرای او در سریال  Batman: The Animated Seriesبرای بسیاری از طرفداران بتمن خاطره انگیز بود در سن ۶۶ سالگی درگذشت. برادران وارنر تهیه کننده سریال روز جمعه اعلام کرد کانروی پس از مبارزه با سرطان درگذشت.

کانروی صداپیشه بتمن در سریال انیمیشنی تحسین شده ای بود که از سال 1992 تا 1996 پخش شد و اغلب در مقابل جوکر مارک همیل بازی می کرد.

او به عنوان صدای تقریبا انحصاری انیمیشن بتمن در 15 فیلم، 400 قسمت تلویزیون و 12 بازی ویدیویی از جمله فرنچایزهای Batman: Arkham و Injustice به کار خود ادامه داد.

همیل در بیانیه ای گفت: «کوین بتمن قطعی بوده است. “این یکی از آن سناریوهای عالی بود که در آن دقیقاً مرد مناسب را برای قسمت مناسب انتخاب کردند.”

انیمیشن برادران وارنر در بیانیه ای اعلام کرد که اجرای کانروی “برای همیشه در میان بهترین تصویرهای شوالیه تاریکی در هر رسانه ای باقی خواهد ماند”.

کوین کانروی

شروع کار کوین کانروی

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 کانروی این نقش را بدون هیچ پیش زمینه ای در کمیک و به عنوان یک تازه کار در صداپیشگی آغاز کرد. بتمن او غمگین و تاریک بود. بروس وین او سبک و باهوش بود.

همانطور که عملکرد کانروی در طول سال ها تکامل یافت گاهی اوقات به زندگی خود او مرتبط می شد. کانروی پدر خود را یک الکلی توصیف کرد و گفت که خانواده اش در دوران دبیرستان از هم پاشیدند. او این احساسات را در فیلم پویانمایی 1993 Mask of the Phantasm که درباره مسائل حل نشده بروس وین با والدینش بود، هدایت کرد.

در «پیدا کردن بتمن» که اوایل امسال منتشر شد. کانروی کمیکی درباره سفر خود با این شخصیت و به عنوان یک مرد همجنسگرا در هالیوود نوشت.

او نوشت: «به عنوان یک پسر همجنس‌گرا که در دهه‌های 1950 و 1960 در یک خانواده کاتولیک بزرگ می‌شد، در پنهان کردن قسمت‌هایی از خودم مهارت داشتم.»

کوین گفت صدایی که از Conroy برای بتمن بیرون می آمد، صدایی بود که او نمی شناخت صدایی که “به نظر می رسید از 30 سال ناامیدی، سردرگمی، انکار، عشق و اشتیاق سرچشمه می گیرد”. کانروی گفت: «احساس کردم بتمن از اعماق وجودم برمی‌خیزد.»

منبع Theguardian

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =