تریلر قسمت آخر Attack on Titan منتشر شد

تریلر جدید قسمت آخر Attack on Titan توسط استودیو ماپا منتشر شد.

انیمه Attack on Titan سالهاست که به نظر می رسد در حال پایان یافت است و از نظر فنی هم همینطور بوده است. فصل آخر Attack on Titan در سال 2020 شروع به کار کرد و از آن زمان تاکنون فصل پایانی ادامه دارد. قسمتی که بزودی پخش میشود بخش دوم از پارت سوم از فصل چهارم و آخر است. اما ممکن است در نهایت پایان Attack on Titan نباشد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 انیمه Attack on Titan Final Season: The Final Chapters 2 ظاهراً در 4 نوامبر عرضه خواهد شد و در نهایت به پایان انیمه طولانی مدت و پایان داستان خواهیم رسید.

تاریخ انتشار قسمت آخر Attack on Titan

MAPPA انیمه Attack on Titan را با شروع فصل آخر، پس از انیمیشن WIT استودیو سه فصل قبل از آن بر عهده گرفت. فصل پایانی به سه قسمت مجزا تقسیم شد. دو قسمت اول بیشتر شبیه فصل‌های انیمه معمولی بودند. اما قسمت سوم به دو قسمت طولانی به نام‌های فصل آخر حمله به تایتان تقسیم شد: فصل‌ آخر ویژه 1 و ویژه 2. در همین حال مانگای حمله به تایتان در آوریل 2021 به پایان رسید.

برای قسمت پایانی محتمل ترین لوکیشن Crunchyroll خواهد بود. جایی که قسمت های قبلی فصل پایانی در آن پخش شده است. پس از مشخص شدن تاریخ انتشار قسمت آخر Attack on Titan تنها باید منتظر بمانیم تا ماه نوامبر از راه برسد. در نهایت می توان به پایان یان داستام حماسی و باشکوه رسید.

تریلر قسمت آخر Attack on Titan :

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =