تریلر سریال انیمیشنی Koala Man با صداپیشگی هیو جکمن

تریلر سریال انیمیشنی Koala Man

تریلر سریال انیمیشنی Koala Man منتشر شد. این کمدی درباره پدری میانسال به نام کوین و هویت نه چندان مخفی اش است که تنها قدرت فوق العاده اش اشتیاق سوزان برای پیروی از قوانین و خفه کردن جنایات کوچک در شهر داپتو در حومه استرالیا است. ابرقهرمانی استرالیایی که ماسک کوالا می‌پوشد. او شبانه گربه‌های گیر افتاده در میان شاخه‌های درخت را نجات می‌دهد و در خیابان‌ها علامت مدفوع سگ نصب می‌کند.

او هر کاری که لازم باشد انجام می دهد تا مغز متفکران شرور، حمله های ماوراء طبیعی یا بدتر از آن را شکست دهد. مانند آدم هایی که سطل های زباله خود را در روزهای مناسب جمع نمی کنند.

 

مرد کوالا کار مایکل کیوساک، خالق/انیماتور استرالیایی، که صداپیشگی کوین را نیز بر عهده دارد، است. این سریال توسط جاستین رویلند، خالق ریک و مورتی و دن هرناندز و بنجی سامیت، نویسندگان کارآگاه پیکاچو، تهیه‌کننده اجرایی شد. مایکل کواپ همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی برای پرنسس بنتو فعالیت می کند. دانا تافویا کامرون و بن جونز تهیه کنندگان اجرایی Bento Box Entertainment هستند.

مرد کوالا توسط 20th TV Animation برای Hulu در 8 قسمت تولید شده است. تمامی هشت اپیزود «مرد کوالایی» ۹ ژانویه از هولو پخش خواهد شد.

تریلر سریال انیمیشنی Koala Man:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + پانزده =