ساخت فیلم بیوگرافی مدونا کنسل شد

فیلم بیوگرافی مدونا

ددلاین تایید کرد که فیلم بیوگرافی مدونا در یونیورسال پیکچرز کنار گذاشته شده است. استودیو هیچ نظری در این مورد نداشت. اما این خبر پس از اعلام مدونا مبنی بر اینکه او در تاریخ 15 جولای تور جهانی 35 شهر را به نام The Celebration Tour آغاز می کند منتشر شد. او تورخود را در راجرز آرنا ونکوور با توقف در دیترویت، شیکاگو، نیو راه اندازی خواهد کرد. یورک، میامی، لس آنجلس، بوستون، کلیولند، دنور و دیگر شهرهای آمریکای شمالی از 14 اکتبر آغاز می شود.

مدونا قرار بود این بیوگرافی را در مورد زندگی و حرفه خود کارگردانی کند و پیش نویس فیلمنامه را با دیابلو کودی (جونو) برنده جایزه اسکار و ارین کرسیدا ویلسون (دختری در قطار) برنده جایزه اسپیریت نوشته بود. پیش از این مدونا در اینستاگرام به هوادارانش گفته بود که تجربه نویسندگی خصوصا نوشتن فیلمنامه برای او بسیار چالش برانگیز بوده است. همچنین از نویسندگی به عنوان یک کار خسته کننده نام برد.

فیلم بیوگرافی مدونا

 طبق اخبار هالیوود مووی 21 جولیا گارنر ستاره اوزارک که سه بار برنده جایزه امی شده بود. به عنوان گزینه مدونا برای ایفای نقش او ظاهر شد. جولیا پس از اثبات برجسته بودنش در یک فستیوال خوانندگی و رقص برای این نقش انتخاب شد.

پروژه‌های آتی که برای این بازیگر باقی می‌مانند شامل فیلم هیجان‌انگیز Kitty Green هتل رویال و Paramount Players’ Apartment 7A است.

اولین بار ورایتی خبر از کنسل شدن فیلم بیوگرافی مدونا را منتشر شد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − سه =