تریلر سریال Harley Quinn قسمت ویژۀ ولنتاین

تریلر سریال Harley Quinn

تریلر سریال Harley Quinn قسمت ویژۀ ولنتاین منتشر شد. عشق در خیابان‌های شهر گاتهام است. اپیزود ویژه تعطیلات که در 9 فوریه در HBO Max منتشر می‌شود. از همان لحن پرخاشگرانه و با درجه R سریال اصلی پیروی می‌کند که در آن Kaley Cuoco در نقش هارلی کوین و لیک بل در نقش Poison Ivy بازی می‌کنند.

طبق خلاصه داستان رسمی “از آنجایی که هارلی تمام تلاش خود را می کند تا مطمئن شود که اولین روز ولنتاین او با آیوی بهترین است. درحالی که بقیه خدمه رگتگ درحال گذراندن دلنشین ترین و عاشقانه ترین روز سال هستند.”

فصل 3 “هارلی کویین” سال گذشته به پایان رسید. در حال حاضر برای فصل 4 تمدید شده است. در پایان، هارلی و آیوی پس از دعوای یکی از زوج هایشان که منجر به آخرالزمان زامبی گیاهی شد. آرایش کردند و هارلی پس از آن به خانواده خفاش پیوست. بروس وین به زندان افتاد.

صداپیشگان این قسمت ویژه عبارتند از: «کالی کوکو»، «لیک بل»، «الن تودیک»، «مت اوبرگ»، «جیمز وولک»، «ناتالی مورالس»، «کریس دیامانتوپولوس»، «جیمز آدومین»، «جیم راش»، «ونسا مارشال»، «جانت وارنی»، «ریچل درچ»، «لیلا برچ»، «تایلر جیمز ویلیامز»، «جاش هلمن»، «کیسی ویلسون»، «ماکیل آیرونساید».

این قسمت ویژه ولنتاین هارلی کوئین قرار است در تاریخ ۹ فوریه سال ۲۰۲۳ منتشر شود.

تریلر سریال Harley Quinn

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 7 =