تریلر سریال انیمیشنی Invincible فصل دوم

تریلر سریال انیمیشنی Invincible

تریلر سریال انیمیشنی Invincible فصل دوم منتشر شد. شکست‌ناپذیر (lnvincible) یک مجموعه پویانمایی بزرگسالان آمریکایی در ژانر ابرقهرمانی است که بر اساس مجموعه کمیک‌های شکست‌ناپذیر اثر رابرت کرکمن، کوری واکر، و رایان اوتلی از شرکت ایمیج کامیکس ساخته شده‌است.

فصل اول این مجموعه ۲۵ مارس ۲۰۲۱ روی سرویس آمازون پرایم ویدئو پخش شد. مجموعه به‌طور گسترده‌ای با واکنش‌های مثبتی از سوی منتقدان و بینندگان همراه بود، که عملکرد تیم صداپیشگان، پویانمایی، صحنه‌های اکشن، خط داستانی، فیلم‌نامه و وفاداری به محتوای اصلی کمیک مورد تحسین قرار گرفت. در آوریل ۲۰۲۱ درست قبل از پخش قسمت پایانی فصل اول آمازون ساخت مجموعه را برای فصل‌های دوم و سوم تمدید کرد.

 

شخصیت های اصلی

استیو یئون : در نقش مارک گریسون / شکست‌ناپذیر: قهرمانی که در سن هفده سالگی شروع به بدست آوردن قدرت‌های خود می‌کند و با واقعیت‌های قهرمان بودن رو به رو می‌شود.

جی.کی. سیمونز : در نقش نولان گریسون / آمنی من: پدر مارک و همسر دبی و قوی‌ترین قهرمان زمین که در سیارهٔ ویلترام متولد شد و پس از مرگ والدینش داوطلب شد تا در زمین زندگی کند و محافظ آن باشد.

ساندرا اوه : در نقش دبی گریسون: مادر مارک و همسر نولان که یک مشاور املاک است و به زندگی با یک ابرقهرمان عادت کرده‌است.

 

داستان سریال

مارک گریسون یک نوجوان است. که قدرت‌های ابرقهرمانی خودرا از پدرش به ارث برده‌ است. که بزرگترین قهرمان زمین است. او اندکی پس از تولد هفده سالگی خود شروع به توسعهٔ قدرت‌های ابرقهرمانی خود زیر نظر پدرش می‌کند.

زمان انتشار این سریال در پایان سال 2023 اعلام شده است.

تریلر سریال انیمیشنی Invincible :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 14 =