سیدنی سوئینی نقش زن عنکبوتی را در فیلم مادام وب ایفا می کند

سیدنی سوئینی نقش زن عنکبوتی

سیدنی سوئینی قرار است در کنار داکوتا جانسون در فیلم ابرقهرمانی آینده سونی یعنی مادام وب، در کنار شخصیت‌هایی از کمیک‌های مرد عنکبوتی بازی کند. سیدنی سوئینی نقش زن عنکبوتی را بازی می کند. سوئینی تایید کرد که در این فیلم نقش جولیا کارپنتر، معروف به زن عنکبوتی را بازی می کند.

گمانه زنی ها در مورد ورود ابرقهرمانی بعدی سونی به نام مادام وب زیاد است. این فیلم توسط داکوتا جانسون در نقش اصلی در گروه بازیگران با شخصیت‌هایی از کمیک‌های مرد عنکبوتی رهبری می‌شود. همانطور که سونی کاتالوگ ابرقهرمانی خود را با شخصیت هایی مانند تام هاردی ونوم و جرد لتو موربیوس گسترش می دهد. انتظارات از مادام وب بالا است. در حالی که بیشتر جزئیات و فهرست ابرقهرمانان فیلم کاملاً مخفی مانده است.در یک مصاحبه عنوان شد که سیدنی سوئینی نقش زن عنکبوتی را ایفا می کند.

سیدنی سوئینی نقش زن عنکبوتی

جولیا کارپنتر کیست؟

طبق اخبار هالیوود مووی 21 جولیا کارپنتر با نام زن عنکبوتی که توسط جیم شوتر و مایک زک خلق شده بود. اولین بار در کمیک Secret Wars شماره 6 ظاهر شد. کنجکاو هستیم که ببینیم فیلم آینده چگونه داستان کاراکترها را پیش می برد. در حالی که نمایش ابرقهرمانی اخیر در باکس آفیس بسیار ضعیف بوده است. سوئینی مطمئن است که مادام وب این روند را شکسته و مخاطب را شگفت زده خواهد کرد. او با کنایه می گوید: “من فکر می کنم این فیلم با آن چیزی که مردم از یک فیلم ابرقهرمانی انتظار دارند متفاوت است.”

این فیلم در کنار جانسون و سوئینی، سلست اوکانر، ایزابلا مرسد، طاهار رحیم، اما رابرتز، مایک اپس، آدام اسکات و زوسیا مامت را نیز در نقش‌های دیگر به همراه دارد. اس جی کلارکسون این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای از بورک شارپلس کارگردانی می کند.

تاریخ انتشار 16 فوریه 2024 تعیین شده است.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =