فیلمبرداری سریال Alien بدون بازیگران اتحادیه انجام می شود

فیلمبرداری سریال Alien

اعتصاب SAG-AFTRA همراه با اعتصاب WGA در حال انجام است. اما در این شاهد برخی اتفاقات خاص در مراحل تولید فیلم و سریال ها هستیم. امروز باخبر شدیم که که فیلمبرداری سریال Alien با وجود اعتصاب ادامه دارد. این سریال هیچ گونه قوانینی مربوط به اعتصاب را نقض نکرده است.

طبق گزارش این سریال در حال حاضر در تایلند در مرحله پیش تولید است و در بانکوک مراحل کار و فیلمبرداری سریال Alien  در حال انجام است. اعضای غیر اتحادیه می توانند در طول اعتصاب به کار خود ادامه دهند. اگرچه بازیگران سریال به طور رسمی اعلام نشده است. اما گفته می وشد دو بازیگر اصلی آن از اعضای SAG-AFTRA هستند. این بدان معناست که تا زمانی که اعتصاب برقرار است. تولید باید بدون این بازیگران به کار خود ادامه دهد.

در ادامه بازیگران بریتانیایی نیز تمایل خود را برای اعتصاب نشان داده اند. آنها می خواهند از همکاران آمریکایی خود حمایت کنند. اما از آنجایی که سندیکای آنها به طور رسمی اعتصاب را اعلام نکرده است. آنها باید تا زمانی که به آنها گفته شود دست از کار بکشند، به کار خود ادامه دهند.

فیلمبرداری سریال Alien

چگونه می توان فیلمبرداری سریال Alien را بدون بازیگران SAG شروع کرد؟

از آنجایی که سریال Alien هنوز در مرحله پیش تولید است. به این معنی است که نویسنده و کارگردان نوآ هاولی و نویسنده و تهیه کننده ریدلی اسکات می توانند با هر چیزی که مربوط به SAG یا WGA نباشد، پیش بروند. برای تولیدات خارجی معمول است که استعدادهای محلی را هنگام فیلمبرداری در کشورهای مختلف استخدام کنند. اما با این اعتصاب می توان تصور کرد که در صورت ادامه تولید، چهره های تایلندی بیشتری در سریال دیده خواهد شد.

پیش تولید همچنین به این معنی است که قطعات کار هنوز قبل از شروع فیلمبرداری به صورت کامل در کنار هم قرار نگرفته اند. بنابراین این شانس وجود دارد که تیم تولید Alien زمان اعتصاب را برای انجام این کارها صرف کند. گفته می شود که استودیوها و تجهیزات نورپردازی بانکوک برای اجرای پروژه‌ای در مقیاس بزرگ اجاره شده‌اند. و تمام مراحل آماده‌سازی می‌تواند به طور عادی ادامه یابد تا زمانی که اعضای SAG بتوانند دوباره کار کنند.

از سریال Alien جزئیات زیادی در دسترس نیست. تنها چیزی که می دانیم این است که داستان آن قرار است روی زمین اتفاق بیفتد. که از پروژه های قبلی Alien فاصله دارد. همچنین یک فیلم بیگانه جدید به کارگردانی فده آلوارز (Evil Dead) در مرحله پس از تولید وجود دارد. اما از آنجایی که تاریخ اکران آن در حال حاضر (16 آگوست 2024) تعیین شده است. بعید است که تحت تأثیر این اعتصاب قرار گیرد.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 2 =