مایکل کین بازنشستگی خود را در 90 سالگی تایید کرد

مایکل کین بازنشستگی

مایکل کین بازنشستگی خود را در سن 90 سالگی تایید کرد و به پایان کار درخشان خود نزدیک شد که در آن دو جایزه اسکار را برد. کین پس از اظهارات ماه گذشته خود مبنی بر اینکه “به نوعی بازنشسته شده است”پآن را رسمی کرد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 مایکل کین بازنشستگی خود را در حالی اعلام کرد که گفت می‌خواهد به حرفه سینمایی‌اش که هفت دهه طول می‌کشد، پایان دهد و گفت: «تنها بخش‌هایی که اکنون می‌توانم نقش آنها را بازی کنم مردان ۹۰ ساله یا شاید 85 ساله هستند. که این مردان مسن قرار نیست پیشرو باشند. شما در 90 سالگی مردان پیشرو ندارید. اما در مقابل پسران و دختران خوش تیپ جوانی را می بینید که نقش های اصلی و پیشرو را بازی می کنند. بنابراین فکر کردم که ممکن است با همه اینها این شغل را ترک کنم.»

مایکل کین بازنشستگی

او قبلاً در مورد برنامه های خود برای بازنشستگی صحبت کرده بود و اشاره کرده بود که The Great Escaper آخرین فیلم او خواهد بود.

اما این اولین باری نیست که یک فیلم کین به عنوان آخرین حضور او معرفی می‌شود. در سال 2009 و 2021 نیز چنین موضوعی مطرح شده بود. اما یک اعلامیه یک ماه پس از آن منتشر شد که نشان می داد مایکل در فیلمی که قرار است سال آینده فیلمبرداری شود نقش چارلز داروین را بازی خواهد کرد.

منبع Theguardian

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 6 =