لئوناردو دی کاپریو و کامیلا مورونه بعد از تقریبا ۵ سال رابطه از یکدیگر جدا شدند

لئوناردو دیکاپریو و کامیلا مورونه بعد از یک رابطه ی پنج ساله از یکدیگر جدا شدند.

این زوج در اوایل تابستان، در حال سپری کردن چهارم جولای با یکدیگر دیده شدند.

برنده اسکار ۴۷ ساله و بازیگر/مدل ۲۵ ساله، که تقریبا تمام رابطه ی شان را خصوصی و به دور از چشم عموم نگه داشته بودند، از ژانویه ۲۰۱۸ در طول یک گردش در آسپن در کلرادو رابطه شان را آغاز کردند، و بعد از آن با نشستن در ردیف اول مراسم اسکار در سال ۲۰۲۰ رابطه شان را علنی کردند حالا نیز در جدیدترین اخبار هالیوود بنظر میرسد بعد از 5 سال رابطه از یکدیگر جدا شدند.

در جولای ۲۰۱۹، یک منبع داخلی به مجله PEOPLE گفت که دی کاپریو و مورونه درباره رابطه شان “کاملا جدی” به نظر میرسیدند. این منبع اضافه کرد:
“قطعا یک رابطه زودگذر نیست و کامیلا زمان زیادی رو در خونه اون میگذرونه. کامیلا خیلی وقته به عنوان دوست دختر لئو شناخته شده و لئو خیلی وقت پیش اون رو به خانواده اش معرفی کرد”

مدتی بعد، در ژوئن ۲۰۲۰، یک منبع دیگر گفت: لئو عاشق این است که با مورونه وقت بگذراند چون آنها در اوج پندامیک کرونا، ۲۴ ساعت در تمام هفته با همدیگر هستند و به همدیگر خیلی نزدیکن.

دی کاپریو و مورونه اوایل همین تابستان در حالیکه که آخر هفته ی ۴ ام جولای را با یکدیگر در ساحل مالیبو میگذراندند دیده شدند. در آگوست، مورونه با مادرش در سنت تروپز دیده شد، در حالیکه دی کاپریو اواخر هفته ی پیش در حال صرف شام با دوستانش در لس آنجلس دیده شد.

دسامبر ۲۰۱۹، مورونه در یک مصاحبه با مجله لس آنجلس تایمز در مورد تفاوت سنی خود و دی کاپریو صحبت کرد و گفت: “در هالیوود و به طور کلی تاریخ بسیاری از رابطه ها وجود داشتند که زوج تفاوت سنی زیادی داشتند. من فکر میکنم هر کسی باید بتواند با آن کسی که میخواد قرار بذارد”
و در ادامه گفت اینکه به خاطر رابطه اش با دی کاپریو شناخته شود “نا امید کننده” است و گفت: حس میکنم همیشه باید یک هویت به غیر از کسی که با آن در رابطه هستی وجود داشته باشد. متوجه رابطه ی بین این دو هستم ولی اعتماد به نفس دارم و تلاش میکنم کمتر سر زبانها بیوفتم.

مورونه در فیلم جدید سرویس Prime Video به اسم Daisy Jones & The Six بازی کرده است، دی کاپریو هم دوباره به کارگردان مارتین اسکورسیزی پیوسته و برای فیلم Killers of the Flower Moon بر اساس کتاب دیوید گران بازی خواهد کرد.

لئوناردو دیکاپریو با دختران بالای 25 سال دوست نمیشود!

خط زمانی روابط لئوناردو دیکاپریو

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 10 =