فیلم جدید سوپرمن در سال 2025 به سینماها می‌آید

فیلم جدید سوپرمن

جیمز گان و پیتر سفرن، روسای مشترک استودیو دی سی از عنوان رسمی و تاریخ اکران فیلم جدید سوپرمن رونمایی کردند. همانطور که توسط Gunn و Safran فاش شده است Superman Legacy یکی از پروژه های اصلی روایت کلی جدید DCU است و در سال 2025 وارد سینماها می شود.

سوپرمن علیرغم اینکه در سراسر جهان به عنوان شخصیتی که روند ابرقهرمانی را آغاز کرد، شناخته شده است. اما در دهه گذشته در مورد اکران های سینمایی خوش شانس نبوده است. در سال 2013 هنری کویل شنل قرمز سوپرمن را به دست گرفت و در فیلم Man of Steel اثر زک اسنایدر بازی کرد. فیلمی که بسیار مورد توجه قرار گرفت و از آن استقبال شد. و در واقع به ستون ثابت DCU تبدیل شد. متأسفانه مدیران برادران وارنر برای رسیدن به مارول عجله کردند و کویل را برای فیلم بتمن علیه سوپرمن و لیگ عدالت بازگرداندند. دو محصولی که با روایت‌های بیش از حد، توسعه اشتباه شخصیت و تصمیمات اجرایی بحث برانگیز تاثیر منفی بر این شخصیت گذاشت.

اخبار مرتبط: رونمایی از دنیای جدید دی سی 

فیلم جدید سوپرمن

پایان کار هنری کویل با سوپرمن

به نظر می رسید که کار هنری کویل پس از این ماجراهای دلخراش با سوپرمن تمام شده است. اما با این حال، این ستاره در اکتبر سال گذشته باز هم به نقش سوپرمن برای صحنه پایانی فیلم Black Adam بازگشت. سکانسی که برای بسیاری از طرفداران خوشایند و دوست داشتنی بود. حتی هنری کویل برای بازگشت به نقش سوپرمن از سریال ویچر و نقش گرالت خداحافظی کرد.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 حضور کویل در نقش سوپرمن به سرعت به وعده‌ای برای دنباله‌ای برای فیلم Man of Steel تبدیل شد. زمانی که این ستاره تایید کرد که به DCU بازمی‌گردد طرفداران به فکر ساخته شدن قسمت دوم فیلم Man of Steel بودند. با این حال پس از تغییر ریاست استودیو، زمانی که Safran و Gunn استودیو DC را تصاحب کردند. تصمیم گرفتند کل جهان دی سی را مجددا از نو بسازند و نسل جدیدی از ستارگان را بیاورند تا برای چندین سال داستان های دی سی را بازگو کنند.

در حالی که برخی از طرفداران از رفتن کویل عصبانی بودند. اما باز هم برای آنها مهم بود که بدانند استودیو دی سی همچنان به اهمیت سوپرمن برای فرهنگ ابرقهرمانی احترام می گذارد. پس به این ترتیب، گان و سفرن تصمیم گرفتند Man of Steel را به عنوان یک عنصر حیاتی به دنیای دی سی باز گردانند. در حالی که هنوز هیچ ستاره ای برای آن انتخاب نشده است، ما هیجان زده هستیم که ببینیم آنها پسر کریپتون را به کجا خواهند برد.

فیلم جدید سوپرمن

میراث سوپرمن درباره چیست؟

در حالی که گان و سفرن هنوز بسیاری از اسرار DCU را پنهان می کنند. آنها فاش کردند که میراث سوپرمن با هویت دوگانه قهرمان به عنوان یک بیگانه و محافظ زمین مقابله خواهد کرد. همانطور که سال گذشته گان وعده داده بود. فیلم آینده یک داستان اصلی دیگر نخواهد بود. و برای اطمینان از اینکه فیلم جدید کاملاً با DCU جدید مطابقت دارد، گان خودش فیلمنامه را می نویسد. همانطور که سفرن می گوید:

«بنابراین پروژه بعدی ما یعنی فیلم بلند سوپرمن برای راه اندازی DCU است. می دانید این چند پروژه اول به نوعی یک سرگرمی برای آنچه که با «میراث سوپرمن» در راه است، هستند. بنابراین جیمز در حال نوشتن آن است. ما مطمئنا امیدواریم که او آن را کارگردانی کند. این یک داستان اصلی نیست. فیلم جدید سوپرمن بر داستان دوران اولیه زندگی سوپرمن تمرکز دارد که میراث کریپتونی خود را با تربیت انسانی خود متعادل می کند. سوپرمن نماینده حقیقت، عدالت و روش آمریکایی است. او در دنیایی که مهربانی را قدیمی و منسوخ شده می‌داند مهربان است و سعی دارد میان همه چیز تعادل برقرار کند و به مردم کمک کند.»

فیلم جدید سوپرمن قرار است در تاریخ 11 جولای 2025 وارد سینما شود.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − دو =