رونمایی از دنیای جدید دی سی ؛ توضیحات تکمیلی جیمز گان و پیتر سفرن

دنیای جدید دی سی

روسای استودیو دی سی 10 پروژه را معرفی کردند. در مورد خروج هنری کاویل صحبت کردند و با معرفی مجموعه ای از قهرمانان بزرگ و شخصیت های کمتر شناخته شده، در مورد آینده دنیای جدید دی سی صحبت کردند.

یک فیلم جدید بتمن بدون رابرت پتینسون (اما با حضور پسر قاتل بروس وین). یک فیلم سوپرمن در برنامه اکران (تقویم های خود را برای 11 ژوئیه 2025 علامت گذاری کنید). یک درام به سبک بازی تاج و تخت که در جزیره یا همان خانه واندر وومن Themyscira (دسیسه کاخ آمازونی) روایت می شود. و یک سریال انیمیشنی که در حال تولید است. این تنها بخشی از پروژه هایی است که به عنوان دنیای جدید دی سی رونمایی شده است.

دنیای جدید دی سی

شروع به کار جیمز گان و پیتر سفرن

این زوج در سه ماه پس از تصاحب و ترکیب فیلم و تلویزیون دارایی های دی سی، از جمله لایو اکشن و انیمیشن و همچنین بازیشروع به کار کردند. آنها شیوه تجارت طرف های سینما و تلویزیون را اصلاح کردند. اتاق نویسندگان برای یافتن یک داستان کلی تشکیل شد که یک DC Universe را راه اندازی می کند. و یک طرح که م توان گفت حداقل بخشی از یک برنامه یکپارچه است به دست آمد.

حالا پس از قول بلندپروازانه به طرفداران مبنی بر اینکه تا 1 فوریه از دنیای جدید دی سی رونمایی می شود. گان و سفرن از اولین قسمت از پروژه های خود رونمایی کردند. دنیای جدید دی سی ترکیبی از قهرمانان بزرگ و شناخته شده در کنار شخصیت های کمتر شناخته شده است که ممکن است به تازگی بزرگ شوند. در ادامه توضیحات کامل تری از پروژه در اختیار طرفداران قرار گرفته است.

پروژه های دنیای جدید دی سی

Creature Commandos: یک مجموعه انیمیشن هفت قسمتی به نویسندگی Gunn که در حال تولید است. در اصل تیمی از هیولاهای کلاسیک که برای مبارزه با نازی ها جمع شده اند. صداپیشه‌ها هنوز انتخاب نشده‌اند. اما مدیران به دنبال یافتن افرادی هستند که بتوانند صداپیشگی شخصیت‌های انیمیشن و همچنین نسخه‌های لایو اکشن را زمانی که ضدقهرمانان در فیلم‌ها و سریال‌ها ظاهر می‌شوند، به تصویر بکشند.

.

Waller: در قسمتی از سریال پرطرفدار خود گان به نام Peacemaker ، ویولا دیویس به عنوان رئیس بی‌رحم و از لحاظ اخلاقی مبهم یک گروه ضربت دولتی بازخواهد گشت. این فیلم توسط کریستال هنری (Watchmen) و جرمی کارور، خالق مجموعه تلویزیونی Doom Patrol نوشته شده است.

.

Superman: Legacy: فیلمی در مورد سوپرمن که گان نویسندگی و ممکن است کارگردانی آن را بر عهده بگیرد. اگرچه هیچ تعهدی در این زمینه انجام نشده است. به قول سفرن، سوپرمن شروع واقعی برای برنامه‌های DCU این دو نفر است. سفرن گفت: «این یک داستان اصلی نیست. این فیلم بر دوران اولیه زندگی سوپرمن تمرکز دارد که میراث کریپتونی خود را با تربیت انسانی خود متعادل کند. او مظهر حقیقت، عدالت و روش آمریکایی است. او مهربان است در دنیایی که فکر می کند مهربانی از مد افتاده است.» تاریخ اکران 11 جولای 2025 مشخص شده است.

.

Lanterns: مجموعه تلویزیونی Green Lanterns گرگ برلانتی که مدت‌ها در حال ساخت بود کنار گذاشته شد. به جای آن برداشت جدیدی از پلیس فضایی با حلقه های قدرت ساخته خواهد شد. سفرن توضیح داد: «دیدگاه ما برای این موضوع بسیار شبیه به کارآگاه واقعی است. در آن قهرمانان برجسته لنترن، هال جردن و جان استوارت حضور خواهند داشت و یکی از مهم ترین داستان هایی است که در حال توسعه است.

.

The Authority: فیلمی بر اساس تیمی از ابرقهرمانان با روش‌های نسبتاً افراطی برای محافظت از سیاره که اولین بار در اواخر دهه 1990 تحت تأثیر تأثیرگذاری به نام طوفان وحشی ساخته شد و توسط هنرمند و اکنون رئیس انتشارات دی سی جیم لی اجرا می‌شود. گان می‌گوید: «یکی از ویژگی‌های DCU این است که فقط داستان قهرمانان و تبهکاران نیست. قرار نیست همه فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی درباره مرد خوب در مقابل آدم بد باشد. سفرن اضافه کرد: «آنها تا حدودی شبیه جک نیکلسون در فیلم چند مرد خوب هستند. آنها می دانند که شما آنها را روی دیوار می خواهید. یا حداقل آنها این را باور دارند.»

.

Paradise Lost: این سریال را به عنوان یک درام به سبک بازی تاج و تخت توصیف می کنند که در جزیره کاملاً زنانه که محل تولد Wonder Woman یا همان Themyscira در جریان است. این سریال مملو از دسیسه های سیاسی و دسیسه های بین قدرت ها است. قبل از وقایع فیلم Wonder Woman اتفاق می افتد.

.

The Brave and the Bold: این معرفی بتمن DCU از بروس وین است. و همچنین رابین مورد علاقه ما، دامیان وین را معرفی می کند. که یک پسر بچه عوضی است.” این فیلم از بتمن کلاسیک نوشته گرانت موریسون الهام می گیرد که بتمن را با پسری آشنا می کند که او هرگز از وجود او نمی دانست: یک پسر قاتل که توسط قاتلان بزرگ شده بود. “این یک داستان پدر و پسری بسیار عجیب است.” و مهمتر از همه، این فیلم یک بتمن جدید را خواهد داشت که توسط رابرت پتینسون بازی نمی کند.

.

The Batman sequel: پتینسون حداقل در یک فیلم حماسی جنایی دیگر به کارگردانی مت ریوز به ایفای نقش شوالیه تاریکی ادامه خواهد داد. مدیران فاش کردند که این فیلم در تاریخ 3 اکتبر 2025 اکران خواهد شد و نام آن The Batman Part II است. سفرن گفت: «2025 سال بسیار بزرگی برای دی سی خواهد بود. “سوپرمن و بتمن در یک سال.”

.

Booster Gold: سریال HBO Max بر اساس یک قهرمان منحصر به فرد و کمتر شناخته شده که در سال 1986 ساخته شده است. سفرن درباره این سریال گفت: “این در مورد یک بازنده از آینده است که از فناوری اولیه آینده استفاده می کند تا به امروز بازگردد و وانمود کند که یک ابرقهرمان است. ” گان آن را به عنوان “سندرم فریبکار به عنوان ابرقهرمان” توصیف کرد.

.

Supergirl: Woman of Tomorrow: این فیلم با توجه به مینی‌سریال اخیر به نویسندگی تام کینگ است که یک برداشت متفاوت را نوید می‌دهد. ما تفاوت بین سوپرمن، که از زمان نوزادی به زمین فرستاده شد و توسط والدینی دوست داشتنی بزرگ شد را در مقابل Supergirl که روی یک صخره بزرگ شده بود، خواهیم دید. کسی که مرگ همه اطرافیانش را تماشا کرده است. سپس به زمین آمد. او بسیار سرسخت‌تر است و دختری نیست که ما به آن عادت کرده‌ایم.»

.

Swamp Thing: فیلمی ترسناک در دنیای دی سی.

.

اخبار مرتبط: فیلم جدید سوپرمن در سال ۲۰۲۵ به سینماها می‌آید

دنیای جدید دی سی

تاریخ اکران فیلم های جدید

گان برای دستیابی به یک نتیجه، گروهی از نویسندگان متشکل از دوستان و داستان نویسانی را گرد هم آورد که او آنها را تحسین می کرد. کینگ یکی از بزرگترین نویسندگان دی سی در 12 سال گذشته، معمار کلیدی خط بتمن و نویسنده مینی سریال Supergirl است که اساس فیلم خواهد بود.

با این حال قبل از اینکه مخاطبان به آن فیلم‌ها و سریال‌ها برسند. موضوعی در مورد محصول امسال فیلم‌ها وجود دارد که از Shazam شروع می‌شود! Fury of the Gods 17 مارس، و با The Flash  در تاریخ 16ژوئن ، Blue Beetle  در تاریخ 18 اوت و Aquaman and the Lost Kingdom  در تاریخ 25 دسامبر ادامه خواهد یافت.

Gunn و Safran گفتند که چهار بازیگر اصلی این فیلم‌ها می‌توانند به طور بالقوه به نقش‌های خود در پروژه‌های DCU بازگردند. گان گفت: “هیچ چیزی وجود ندارد که این اتفاق را منع کند.” از جمله این بازیگران، ازرا میلر، ستاره پریشان فلش است.

این دو همچنین درباره رویکرد خود برای انتخاب بازیگران بزرگ، خواه بازگشت یا بازیگران جدید صحبت کردند. این مجموعه تلویزیونی به دنبال بازیگرانی است که نقش‌هایی را روی پرده بزرگ بازی خواهند کرد. همانطور که جان سینا نقش شخصیت خشن Peacemaker را در فیلم Gunn’s The Suicide Squad و سپس در سریال Peacemaker بازی کرد. برای مثال هر کسی که در نقش هال جردن و جان استوارت در Lanterns بازی کند، وارد فیلم می شود.

دنیای جدید دی سی

هنری کویل

و آنها به موضوع حساس هنری کویل پرداختند که قرار بود در فیلم Black Adam سال گذشته در نقش سوپرمن بازگردد. اما در پایان به عنوان سوپرمن باز نخواهد گشت، که باعث ناراحتی طرفداران شد.

 گان گفت: ما هنری را اخراج نکردیم .هنری هرگز انتخاب نشد. برای من، موضوع این است که چه کسی را می‌خواهم به عنوان سوپرمن انتخاب کنم. و فیلمسازانی که ما داریم می‌خواهند چه کسی را انتخاب کنند؟» او افزود: من هنری را دوست دارم، فکر می کنم او مرد بزرگی است. من فکر می کنم که او توسط بسیاری از افراد، از جمله افراد سابق در این شرکت، تحت فشار قرار می گیرد.

دنیای جدید دی سی

دی سی و مارول

اگرچه گان و سفرن در یک دنیای دی سی کار می کنند. اما برخی از داستان ها از هم جدا می شوند. فیلم‌های بتمن ریوز و دنباله جوکر تاد فیلیپس در زیر پرچمی با عنوان DC Elseworlds قرار می‌گیرند که درست مانند کمیک‌ها، از تداوم بزرگ‌تر DCU خارج می‌شود. پروژه سوپرمن سیاه، که توسط تا-نهیسی کوتس در دنیای قبلی نوشته شده بود، همچنان در حال توسعه است و همچنین در آن دسته قرار می گیرد.

استخدام گان و سفرن اوج تلاش بیش از نیم ساله دیوید زاسلاو، مدیرعامل برادران وارنر دیسکاوری برای یافتن شخصی برای رهبری بخش نمایشگر دی سی بود. زاسلاو به دنبال یک “کوین فایگه” بود. رئیس مشهور و موفق استودیوی رقیب مارول، که شرکت تحت مالکیت دیزنی را به سمت یک رشته به ظاهر بی پایان از موفقیت ها هدایت کرده است. در حالی که داستانی یکپارچه و به هم پیوسته را روایت می کند. گان زیر نظر Feige یک فیلمساز در لیست A شد. که او را برای کارگردانی Guardians of the Galaxy در سال 2014 استخدام کرد.

گان اکنون می‌خواهد با اصلاح استودیو DC به شیوه‌ای که قبلاً انجام نشده بود. این جادو و ارتباط را به مخاطبان سینما و تماشای تلویزیون بیاورد.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =