نقش بیانکا در ونزدی یک کاراکتر شرور نبود!


یک نکته ی ریز در مورد ونزدی و بیانکا این بود که بیانکا همیشه قرار بود یک گمراهی باشه و هیچوقت قرار نبود شخصیت شرور سریال باشه. آخرین اخبار دنیای فیلم و سریال را در اخبار هالیوود مووی 21 بخوانید:


ونزدی کار بی نظیری تو ساختن شخصیت هایی که بالقوه میتونستند شرور باشند انجام داد، ولی هیچکدوم به واضحی بیانکا نبودند. با قرار دادن ونزدی و بیانکا مقابل هم، سریال اون رو به عنوان یک دشمن حقیقی جلوه داد. گرچه یک منبع مخفی تائید کرد هیچوقت شخصیت شرور نبوده. ونزدی ونزدی به توانایی بیانکا برای بازی دادن همکلاسی هاش توسط آواز سایرنی اش تکیه کرد تا اون رو تبدیل به یک منظون درجه یک بکنه.


این ظن از اونجایی شروع شد که زاویر، دوست پسر بیانکا چون فکر میکرد بیانکا از آواز سایرنی اش روی اون استفاده میکنه و بهش اعتماد نداشت باهاش بهم زد. به خاطر تغییر مسیر های زیادی که ونزدی در طول سریال داشت تا بفهمه کی پشت حملات Hyde قرار داره و قاتل اصلی کیه، بیانکا تبدیل به یک گزینه ی بالقوه برای این قضایا شد. چون هاید به یک ارباب احتیاج داشت، بیانکا با قدرت کنترل ذهنش میتونست پشت تمام قتل های ونزدی باشه. گرچه این هم یکی دیگه از گمراهی های گذاشته شده از قاتل و اربابش بود، تایلر و خانوم ثورن هیل.

مشکل بیانکا با مادرش ثابت کرد او هیچوقت شخصیت شروری نبوده است.


در طول آخر هفته ی خانوادگی در قسمت 5، بیانکا قسمت دیگه ای از شخصیت خودش رو به نمایش میذاره، مخصوصا وقتی که پای رابطه اش با مادرش در میون میاد. بیانکا مادرش رو به عنوان یک کلاهبردار حرفه ای و هنرمند میبینه که از قدرتش استفاده میکنه تا پول مردم رو ازشون کلاهبرداری کنه. طرز تفکر بیانکا نسبت به کار مادرش و اینکه به وضوح از اینکه اون قدرتش رو روی مردم بی گناه اجرا میکنه متنفره ثابت میکنه اون هیچوقت شخصیت منفی در ونزدی نبوده، بلکه اون اشتباه فهمیده شده، همونطور که خیلی دیگه از دانش آموز های Nevermore اشتباه فهمیده شدند.

خواسته ی بیانکا و ونزدی که شبیه مادر هاشون نشوند اونها رو بیشتر از چیزی که بدونن شبیه به هم کرد. ونزدی نمیخواست شبیه مورتیکا بشه و همیشه هم در موردش مصمم بوده و بیانکا هم همیشه همین قصد رو داشته دنباله روی مادرش نباشه. این منبع ارتباط دیگه ای رو هم بین بیانکا و ونزدی برای مخاطبین آشکار کرده. چون هم ونزدی و هم بیانکا هر دو این صفت رو داشتند، بیشتر شبیه هم بودند و این بیانکا رو قابل اعتماد تر میکرد.

مطالب مرتبط: سریال ونزدی در نتفلیکس ماندگار شد؟

آیا بیانکا و ونزدی در فصل دوم تبدیل به دوست های واقعی میشوند؟

امیدواریم که نتفلیکس تصمیم به ساخت فصل دوم ونزدی داشته باشه و زودتر اون رو اعلام کنه و دیدن رابطه ی نزدیک بیانکا و ونزدی مایه ی خوشحالیه. اونها در آخر فصل یک تبدیل به نیمه دوست نیمه دشمن شدند، چون بیانکا در گرفتن تایلر به ونزدی کمک کرد و در حالیکه هنوز شبیه دوست به نظر نمیرسیدند، هر دو درجه ای از احترام نسبت به دیگری قائل بودند که میتونه تبدیل به یک تیم باحال در فصل دوم ونزدی بشه. یک جرقه ی رستگاری برای بیانکا در فصل دوم ایده ی خوبی به نظر میاد و میتونه کاراکتر اون رو سر و سامون بده.


صرف نظر از اینکه سریال قصد داشته باشه از بیانکا به عنوان یک شاهی ماهی قرمز در نقش یک شرور واقعی استفاده کنه یا نه، ونزدی موفق شده یک کاراکتر قوی خلق کنه که پتانسیل این رو داره که تبدیل به یکی از بزرگترین متحد های ونزدی بشه. نشون دادن رابطه ی بیانکا با مادرش و ونزدی با مادرش یک راه خلاقانه برای نشون دادن قصد و هدف اصلی بیانکا بود. امیدواریم که در فصل دوم ونزدی بتونیم شاهد پیشرفت رابطه ی بیانکا و ونزدی باشیم.

منبع: Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 19 =