هنری کویل بازیگر سوپرمن از دنیای دی سی کناره گیری کرد

هنری کویل بازیگر سوپرمن

طرفداران دی سی در سراسر جهان  روز چهارشنبه را با ناراحتی پشت سر گذاشتند. زیرا هنری کویل بازیگر سوپرمن اعلام کرد که دیگر در نقش ابرقهرمان دنیای سینمایی گسترده دی سی کامیکس یعنی سوپرمن ظاهر نخواهد شد.

پس از اینکه کویل در ماه اکتبر اعلام کرد که به عنوان مرد فولادی به دنیای دی سی باز می گردد، طرفداران شگفت زده شدند. کویل حتی در پایان فیلم «بلک سیاه» با بازی دوئین جانسون، نقش سوپرمن را در صحنه پایانی فیلم بازی کرد.

در اینستاگرام هنری کویل بازیگر سوپرمن توضیح داد که با جیمز گان فیلمساز و پیتر سفرن تهیه‌کننده فیلم بریتانیایی که در ماه اکتبر به‌عنوان رئیس مشترک و مدیران اجرایی استودیو دی‌سی معرفی شدند، ملاقات داشته است.

کویل نوشت: «به هر حال من به عنوان سوپرمن برنمی گردم. “این خبر ناراحت کننده ای برای من بود. بعد از اینکه استودیو به من گفت که بازگشتم را در اکتبر اعلام کنم و قبل از اینکه من را استخدام کنند چنین تصمیمی گرفتند. این اتفاق ساده ای نیست اما زندگی همین است. تغییرات همیشه رخ می دهند. من به آن احترام می گذارم.”

هنری کویل بازیگر سوپرمن گفت علیرغم اینکه او این نقش را پس نگرفت، “اما سوپرمن هنوز هم در همین اطراف است.”

در ادامه گفت: ” از تمام افرادی که در این مدت در کنار من ایستاده اند ممنونم. نوبت من برای پوشیدن شنل قهرمانی به پایان رسید. اما الگوهایی که سوپرمن از خودش به جا گذاشت هرگز تمام نخواهد شد. مسیر سرگرم کننده و جذابی را همراه با شما پست سر گذاشتم.”

هنری کویل بازیگر سوپرمن

پروژه های دی سی

گان همچنین چهارشنبه در شبکه‌های اجتماعی توییت کرد و نوشت: «من و سفرن یکسری برنامه خاص داریم که نمی توانیم بیشتر در مورد آن در ماه صحبت کنیم. ما اطلاعات هیجان‌انگیزی درباره اولین پروژه‌هایمان در سایت به اشتراک خواهیم گذاشت. اما با آغاز سال جدید این کار را انجام می دهیم.”

گان می‌گوید: “در میان کسانی که در پروژه جدید قرار دارند، سوپرمن دیده می شود. اما داستان بر بخش ابتدایی زندگی سوپرمن تمرکز خواهد داشت. بنابراین هنری کویل نقش این شخصیت را بازی نخواهد کرد.”

سپس گان شروع به پاسخ دادن به سؤالات طرفداران کرد و تأیید کرد که برای مدتی مشغول نوشتن یک فیلم سوپرمن بوده است.

اعلامیه روز چهارشنبه همچنین پس از خروج کویل از سریال “The Witcher” در نتفلیکس پس از سه فصل حضور در نقش اصلی فیلم منتشر شد. لیام همسورث جایگزین هنری کویل در سریال ویچر شد.

گان و سفرن در حال ارزیابی مجدد پروژه‌های استودیو بوده‌اند که اخیراً برخی از تصمیمات آنها در تیتر اخبار جهان قرار گرفت. روز سه‌شنبه پتی جنکینز کارگردان، گزارش‌هایی مبنی بر عدم ادامه ساخت سومین قسمت از مجموعه «واندر وومن » را ارائه کرد.

منبع CNN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهارده =