فیلم ترون 3 با بازی جرد لتو و کارگردانی یواخیم رانینگ ساخته می شود

فیلم ترون 3 با بازی جرد لتو

پس از سال ها توقف دیزنی قصد دارد با Tron 3 یک حرکت رو به جلو داشته باشد. جرد لتو که از سال 2017 از این پروژه دفاع کرده است، در این فیلم نقش آفرینی می کند. یواخیم رانینگ همکار همیشگی دیزنی هم در حال مذاکره برای کارگردانی است. این فیلم که ترون: آرس نام دارد. فیلمنامه ای از جسی ویگوتو دارد. و پس از ترون: میراث محصول 2010 خواهد بود.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 دیزنی ترون اصلی را در سال 1982 منتشر کرد. با بازی جف بریجز در نقش طراح بازی های ویدیویی کوین فلین که به داخل ساخته خودش منتقل می شود. و با ترون یک برنامه امنیتی که توسط بروس باکسلایتنر بازی می شود، یک تیم را تشکیل می دهد. این فیلم با 33 میلیون دلار (حدود 100 میلیون دلار امروز) موفقیت خاصی در گیشه نداشت. اما به خاطر جلوه های بصری پیشگامانه اش مورد تحسین قرار گرفت و برای سال های بعد در ذهن مردم باقی ماند و در نهایت دنباله ای به نام Tron: Legacy را به وجود آورد.

فیلم دوم از جوزف کوشینسکی با بازی بریجز، گرت هدلاند و اولیویا وایلد 400 میلیون دلار به دست آورد. پس از سال‌ها توسعه، دیزنی رسماً ساخت دنباله‌ فیلم به کارگردانی کوشینسکی را در سال 2015 کنار گذاشت. از آن زمان تاکنون تلاش‌های مختلفی برای ساخت Tron 3 صورت گرفت. اخیراً Garth Davis در سال 2020 وارد صحنه شد. اما این مسیر هم به بن بست رسید. در نهایت صحبت هایی صورت گرفت تا فیلم ترون 3 با بازی جرد لتو و کارگردانی یواخیم رانینگ ساخته شود.

فیلم ترون 3 با بازی جرد لتو

کارنامه کاری یواخیم

رانینگ فیلم Maleficent: Mistress of Evil را کارگردانی کرد و دزدان دریایی کارائیب: مرده ها قصه نمی گویند را به همراه اسپن سندبرگ کارگردانی کرد.

فیلم ترون 3 با بازی جرد لتو در حالی ساخته می شود که لتو سال گذشته در اسپین آف مرد عنکبوتی Morbius برای سونی و در برنامه WeCrashed اپل تی وی پلاس بازی کرد.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 11 =