لباس خاص آیشواریا رای باچان در جشنواره کن 2023

آیشواریا رای باچان در جشنواره کن 2023

آیشواریا رای باچان بالاخره آمد! این بازیگر که برای بیست و یکمین بار در جشنواره فیلم کن در ریویرا فرانسه شرکت کرد. مظهر ظرافت و زیبایی بود که روز پنج شنبه روی فرش قرمز آمد. بدون شک لباس خاص آیشواریا رای باچان در جشنواره کن 2023 در کنار زیبایی چهره او خبر داغ تمام شبکه های اجتماعی بود. آیشواریا رای باچان مطابق با استایل فوق‌العاده‌اش در فرش قرمز کن، با لباس مجلل سوفی کوتور ظاهر شد.

این بازیگر 49 ساله با یک لباس نقره ای درخشان سبک وزن که دارای یک دنباله گشاد طولانی بود در فرش قرمز ظاهر شد. لباس او یک پوشش مانند کلاه داشت که مثل همیشه استایل خاص آیشوارایا را تکمیل می کرد. یک پاپیون مشکی بزرگ که در قسمت کمر نیز بسته شده است.

آیشواریا با موهای ساده و حالت داده شده، با گونه‌های برافروخته، خط چشم گربه‌ای مشکی و رژ لب قرمز روشن بسیار جذاب به نظر می رسید. این بازیگر با کنار گذاشتن سایر اکسسوری‌ها، لباس جذاب خود را در فرش قرمز کن به نمایش گذاشت. در ادامه می توانید تصاویر بیشتری از استایل آیشواریا رای باچان در جشنواره کن 2023 را مشاهده نمایید.

آیشواریا رای باچان در جشنواره کن 2023 آیشواریا رای باچان در جشنواره کن 2023 آیشواریا رای باچان در جشنواره کن 2023 آیشواریا رای باچان در جشنواره کن 2023 آیشواریا رای باچان در جشنواره کن 2023

قبل از حضور در جشنواره، آیشواریا با لباس سبز پر زرق و برق والنتینو برای عکاسی ژست گرفت. این لباس بلند تا مچ پا دارای بدنه چین دار و آستین های شنلی بود. یک بار دیگر بازیگر اجازه داد تا استایلش به جای او صحبت کند. در این لباس هم تمام اکسسوری ها را کنار گذاشت و با موهای باز، رنگ لب براق، سایه چشم سبز براق، خط چشم مشکی و گونه های سرخ شده ظاهرش را تکمیل کرد.

آیشواریا رای باچان در جشنواره کن 2023

منبع Indianexpress

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + سه =