ماجرای جاستین بیبر و ترس او از قاضی جودی

قاضی جودی همسایه سابق جاستین بیبر مدعی شد جاستین عادت داشته است از او دوری کند:”جاستین خیلی از من میترسید. اون فاصله اش رو با من حفظ میکرد.” داغ ترین اخبار سلبریتی های دنیا را در مووی 21 بخوانید…

قاضی جودی مدعی شد که جاستین بیبر از او زمانی که با هم همسایه بودند به خاطر کامنت هایی که او درباره مسائل قانونی جاستین میگذاشت، دوری میکرد. “اون بسیار از من میترسید”


شخصیت معروف تلوزیونی، جودی شیندلین 80 ساله در مصاحبه ای با ” Access Hollywood” دوشنبه 7 نوامبر اذعان داشت:” زمانی بود قبل از بزرگ شدن جاستین _ زمانی که احمق بود و کارهای احمقانه میکرد.”


بنا به ادعای دادستان سابق ، بیبر طبق اظهارات تلاش میکرد با او، زمانی که باهم  همسایه بودن برخوردی نداشته باشد.
او گفت:” باید در این مورد چیزی بگویم، بعدا متوجه شدم که جاستین به افرادی در جلو خانه من پول میدهد تا او را از زمانی که من در خانه هستم و زمانی که میرم و میام با خبر کنند که دیگر مجبور نباشد اتفاقی با من روبرو شود.”


جودی که اصالتا نیویورکی است اخیرا به زندگی خصوصی جاستین زمانی که به خاطر جریانات مواد مخدر و تخلفات رانندگی در ژانویه 2014 دستگیر شده بود پرداخت.
بعد از آن سال، بیبر وارد مصالحه ای برای نرفتن به زندان شد. او محکوم به گذراندن 12 ساعت در کلاس ها کنترل خشم و پرداخت حق الزحمه دادگاه و همچنین اهدای 50000$ به خیریه شد.


جودی برای بخش خودش ، دستگیری جاستین را، به خاطر درخواست عمومی مورد توجه قرار داد.
در آن زمان این جمله را با  CBS Los Angeles به اشتراک گذاشت ” سلبریتی بودن یک موهبته”
میتونی هم محترمانه رفتار کنی و میتونی ار خودت یک احمق بسازی. و جاستین کارش برای ساختن یک احمق واقعی از خودش خیلی درسته”


اون همچنین اضافه کرد:” این خیلی غم انگیزه. هیچ کس قرار نیست به یاد بیار که اون یه خواننده پر حاشیه بوده ولی همه یه بچه رو بیاد بیارن که میتونست همه چیز داشته باشه. کسی که همه این چیزا رو با رفتارهای احمقانه به باد داد.”
خواننده ی “The peaches”  نارضایتی خودش را از قانون با پست کردن عکسی که در آن دستبند به دست داشت نشان داد.

“7 سال پیش در چنین روزی من دستگیر شدم که قطعا بهترین زمان زندگیم نبوده. و به جایی که اونموقع تو زندگیم بودم افتخار نمیکنم. من صدمه دیده بودم، نارحت و سردرگم و عصبی بودم راهم رو گم کرده بودم و از خدا خشمگین بودم.”

مطالب مرتبط: سلنا گومز:” جدا شدن از جاستین بیبر بهترین اتفاق زندگیم بود”

این خواننده کانادایی که به تازگی با هیلی بیبر ازدواج کرده، از طریق اینستاگرام خود، در ژانویه 2021 نوشت: “همه اون چیزایی که به خدا میگفتم باعث شدن که این راه طولانی رو بیام. از اونموقع تا الان یه سری چیزها رو متوجه شدم…. خدا همونقدری به من نزدیک بود که الان هم هست. چیزی که برای دلگرمی و تشویق شما میگم اینه “بذارید گذشته تون بهتون یادآوری کنه که خدا باعث شده تا کجا بیاید.”

مطالب مرتبط: رابطه ی صمیمی هیلی بیبر و سلنا گومز


در این پست طولانی در شبکه اجتماعی جاستین فالوورهاش رو ترغیب کرد که از اعمال گذشته اشون درس بگیرن
و در آخر گفت :” نذارید خجالت “امروزتون” رو خراب کنه بذارید بخشش و عفو مسیح شما رو در خودش غرق کنه و بعد ببینید که چجوری زندگیتون همونجوری که خداوند طراحی کرده شکوفا میشه. با تمام قلب دوستون دارم بچه ها”  

منبع: Usmagazine

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 4 =