سلنا گومز و هیلی بیبر در جشن سالانه موزه آکادمی عکس گرفتند

هیلی بیبر

ستاره The Only Murders in the Building شایعات دشمنی با همسر دوست پسر سابقش جاستین بیبر را از بین برد. سلنا گومز چند عکس با مدل معروف هیلی بیبر (با نام خانوادگی بالدوین) در جشن پر ستاره موزه آکادمی در لس آنجلس در آخر هفته گرفت و طرفداران را به هیجان آورد.

سلنا گومز قبلاً با جاستین بیبر ستاره پاپ،که اکنون با هیلی بالدوین ازدواج کرده است، رابطه داشت. قبل از اینکه بیبر و همسر مدلش در سال 2018 با هم ازدواج کنند. جاستین و گومز در سال های 2011 تا 2014 یک رابطه پر سر و صدا و جنجالی داشتند.

هیلی بیبر

عکس های جنجالی

تایرل همپتون عکاس، عکس های سلنا و هیلی را ثبت کرد و یکی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و در کپشن آن لحظه را یک «یک لحظه پیچیده و خاص» اعلام کرد. بیبر در عکس ها غایب بود.

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 نمایش اتحاد پس از آن صورت می گیرد که بالدوین به این اتهامات مبنی بر “دزدیدن” جاستین از گومز پرداخت. این مدل در حالی که ماه گذشته در پادکست Call Her Daddy بود شایعات دعوای بین خود و بازیگر و خواننده را رد کرد و تکرار کرد که او و بیبر مدت ها پس از اینکه او “یک فصل” را با گومز بسته بود، رابطه خود را آغاز کردند.

هیلی بیبر

هیلی گفت: “بسیاری از مردم از من نفرت دارند در صورتی که این نفرت تنها ناشی از یک برداشت نادرست است. او اشاره کرد که برای گومز احترام زیادی قائل است و افزود: “هیچ درامی وجود ندارد.”

همراه با بیبر و گومز، ستاره های دیگری مانند جورج کلونی، رجینا هال، میشل یو، جاناتان میجرز، اولیویا وایلد، لورا درن، و استرلینگ کی. براون در دومین جشن سالانه موزه آکادمی در شنبه شب که به افتخار جولیا برگزار شد، شرکت کردند.

هیلی بیبر

منبع EW

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =